Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-12-01 12:33 | Черкаси
Естафета людяності: черкащани купляють сніговичків у онкохворого хлопчика

Історія про 4-річного онкохворого Андрійка з Черкас, який робить іграшкових сніговичків і так збирає кошти на своє лікування, вразила інтернет.

Малюк зараз у білоруському Гомелі, де проходить лікування від раку крові. На боротьбу з гострим лімфобластним лейкозом маленькому черкащанину потрібно, як мінімум, 35 тисяч доларів. Родина вже витратила 15 тисяч доларів. Тому просять небайдужих допомогти синочку.

Андрійко робить іграшки навіть під час хіміотерапії. Інтернет-спільнота прийшла на допомогу мужній дитині. Акцію під умовною назвою “Нам терміново потрібен сніговичок!” підхопили користувачі з різних країн. Вони замовляють снігових чоловічків через інтернет чи й просто переказують гроші на лікування хлопчика.

Сніговичків, зроблених руками Андрійка, продавали і в центрі Черкас біля міськвиконкому. Замовити іграшку можна на сторінці мами Альони Семиліт у фейсбуку. Другий продаж буде 15 грудня.

 

Рідна Черкащина

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua