Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-11-20 19:26 | Житомир
У Житомирі стартує соціальний проект «Трикутна луна»

 20 листопада о 16.00 год. проект «Трикутна луна» розпочнеться із зустрічі з вихованцями комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради.


Соціальний проект для дітей та молоді  передбачає комплекс заходів з метою  популяризації творів житомирських авторів, видання книг соціальної поезії «Трикутна луна», «Дорослі@діти», проведення зустрічі з вихованцями комунальної установи «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» Житомирської обласної ради в рамках відзначення Всесвітнього дня захисту дітей.


Також заплановано проведення презентацій книг в рамках роботи з молоддю щодо попередження правопорушень в молодіжному середовищі з залученням представників молодіжних організацій м. Житомира та керівництва підліткових клубів м. Житомира, адміністрації Житомирського міського культурного центру, профілактичних зустрічей з учнями навчальних закладів м. Житомира, проведення зустрічі з молоддю, яка перебуває на профілактичному обліку в Житомирському МРВ КВІ, проведення вікторин для дітей «Права дитини», проведення зустрічей з учасниками клубів інтелектуального дозвілля «Nota Bene” та «Алатир», поповнення фондів бібліотек навчальних закладів виданнями «Трикутна луна» та «Дорослі@діти».«Соціальний проект для дітей та молоді «Трикутна луна» спрямований на попередження негативних явищ в молодіжному середовищі, попередження вчинення правопорушень дітьми, формування здорового способу життя в молодіжному середовищі», - зауважує відповідальний за реалізацію проекту Вадим Жалюк.

 

 

 

Перший  Житомирський

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua