Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-11-20 15:04 | Бердичів
Житель Бердичева став жертвою інтернет-шахрая

Чоловік намагався придбати телевізор, але замість очікуваного товару отримав неприємності, оскільки втратив значну суму власних заощаджень.

19 листопада до чергової частини Бердичівського відділу поліції із заявою про шахрайство звернувся 29-річний місцевий житель. Чоловік пояснив, що на сайті одного з Інтернет-контентів знайшов оголошення про продаж телевізора за привабливою ціною.

Під час розмови продавець попросив відразу сплатити 3,5 тисячі гривень, мовляв, на телевізор багато покупців. Чоловік пристав на цю пропозицію і перерахував визначену суму на банківську картку незнайомця. Однак своєї покупки він так і не дочекався, а «продавець» класично відключив телефон.

Зрозумівши, що його ошукали, потерпілий звернувся за допомогою до правоохоронців.

–Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, – повідомив начальник Бердичівського відділу поліції Роман Зайцев .

Нині тривають заходи щодо встановлення особи зловмисника.

Разом з тим правоохоронці вкотре звертаються до громадян, здійснюючи покупки через Інтернет, довіряйте лише перевіреним продавцям, цікавтесь відгуками інших клієнтів та не поспішайте перераховувати кошти особам, які не надають ніяких контактних даних та викликають у вас підозру.

БЕРДИЧІВ BIZ

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua