Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-11-19 16:02 | Бердичів
Бердичівляни стали номінантами на премію Junior Sports Awards
Дмитро Нікітін – юний спортсмен з міста Бердичів, який у своїх 15 років став чемпіоном України зі стрибків у висоту, срібний призер юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики став лауреатом на премію Junior Sports Awards у номінації «Сподівання України».

Як повідомляє офіційний сайт Junior Sports Awards, ідея соціальної ініціативи, організатором якої виступили офіційний фан-клуб братів Кличків та EA Secret Service, полягає у тому, щоб підтримати юних чемпіонів віком до 18 років, які уже зараз демонструють значні досягнення у спорті.

Протягом року Оргкомітет премії Junior Sports Awards відстежував виступи українських юніорів на змаганнях різного рівня, після чого відібравтоп-50 юних спортсменів, які й боротимуться за перемогу у семи номінаціях.

Хто стане кращим спортсменом, спортсменкою, командою, тренером, «Сенсацією року», «Досягненням року», «Надією України», «За волю до перемоги» вирішать спортивні журналісти вже в грудні, але інтригу обіцяють тримати до самої церемонії.

Також організатори обіцяють прислухатися і до думки шанувальників українського спорту. За результатами інтернет-голосування «#likejunior» визначиться улюбленець українців.

У номінації «Кращий тренер» боротиметься за перемогу і його тренер, бердичівлянин, Ігор Лонський.

Церемонія нагородження кращих молодих спортсменів та їх тренерів премією Junior Sports Awards відбудеться в січні 2016 року в спорткомлексі «Олімпійський».

«Церемонія нагородження – це свого роду символічна передача естафети великих спортивних досягнень від старшого покоління атлетів молодшому», зазначається на сайті.

Нагадаємо, що це вже друга церемонія нагородження. Перша відбулася у 2014 році. Номінантами щорічної всеукраїнської премії Junior Sports Awards стали переможці та призери літніх юнацьких Олімпійських ігор, що пройшли у серпні 2014 р. в Нанкіні (Китай), а також чемпіони світових та європейських юніорських чемпіонатів.

БЕРДИЧІВ BIZ

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua