Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-11-17 17:46 | Хмільник
Хмільник: Названо безіменні вулиці міста

Відповідно до рішення Хмільницької міської ради 05.11.2015 року №2381 "Про перейменування вулиць й провулків у м. Хмільнику" надано назви існуючим безіменним транспортним автомобільним магістралям, а саме:

-
магістралі (від вул. Пушкіна (кафе «Вояж») до вул. Таращанська), що об’єднує 10 існуючих житлових вулиць та провулків, а також враховуючи перспективне  її  продовження відповідно до генплану міста Хмільника через р. Південний Буг на її правий берег – вул. Магістральна.

-
магістралі (незавершеній будівництвом) від вул. Курортної до вул. 1Травня, що знаходиться біля території  профспілкового санаторію "Хмільник" ЗАТ  лікувально-оздоровчих закладів профспілок України _”Укрпрофоздоровниця” та вздовж існуючої лісосмуги, об’єднуючи існуючу житлову садибну забудову та земельну ділянку площею 50,0 га, визначену для перспективного будівництва,  - вул. Пимоненка.   

-
магістралі від вул. 1 Травня до вул. Лелітська, яка знаходиться між існуючою житловою садибною забудовою та територією перспективної багатоповерхової житлової забудови, – вул. Меліоративна.

-
проїзду від вул. Пушкіна (навпроти швейної фабрики) до вул. Таращанської, прилеглій до закритого кладовища індивідуальних захоронень з церквою Святої  Трійці,  - проїзд Свято-Троїцький.

-
житловій вулиці від вул. Фрунзе до вул. Чайковського, що знаходиться на кордоні міста із землями Голодьківської сільської ради, назву вул. Симашкевича.

-
магістралі (нині грунтова дорога в сторону с. Голодьки) від вул. Курортної до кордону  із землями Голодьківської сільської ради, на яку орієнтована перспективна міська об’їзна дорога та перспективна міська забудова  санаторно-курортних закладів, - вул. Ховпинська.

Рішення прийнято з метою впорядкування транспортно-вуличного господарства міста та перспективного планування проектних та виробничих робіт для проведення їх благоустрою.Управління містобудування та архітектури Хмільницької міської ради

 
 
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua