Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-11-17 14:54 | Карлівка
Бережімо Собори душ своїх

Нещодавно у Лип’янці сталася знакова подія, на яку з нетерпінням чекали усі жителі села. Всією дружною громадою урочисто відкривали Святопокровський храм, на куполі якого було встановлено освячений хрест. Про те, що відбудеться таке священне дійство, було відомо заздалегідь, тому миряни поспішали з різних куточків Карлівського району, щоб долучитися до цього історичного моменту.Коли подвір’я біля храму заповнили люди, слово взяв благочинний Карлівського округу Олег Коваленко:-        Дорогі брати і сестри! У спільній молитві будемо просити Господа, щоб він послав благодать святого Духа! Бог стукає в серце кожного з нас, і тільки від людини залежить, чи відкриє вона своє серце, чи ні. Ми будуємо храми і щиро радіємо цьому, але згадайте слова Олеся Гончара, який ще у атеїстичні часи не боявся закликати берегти Собори своїх душ! Тож бережімо їх і єднаймося!Затим усі присутні долучилися до спільної молитви, яку провів отець Олег. Згодом бажаючі змогли побувати у храмі, поставити свічі, через молитви звернутися до святих та Всевишнього.Незабутнім був обряд освячення та встановлення на купол храму святого хреста. За християнськими канонами миряни цілували його, а вже потім за допомогою техніки хрест було встановлено на найвищу точку будівлі.Не оминули увагою значущу подію і представники влади та місцевого самоврядування. Першим слово мав сільський голова Олександр Лисиця. Він привітав односельців та гостей зі спільним святом і побажав усім миру у родинах та у державі в цілому. До того ж, Олександр Лисиця виконав приємну місію –вручив воїну-інтернаціоналісту Саїду Рахімову нагороду від Президента України – паяну медаль з нагоди 25- річчя виведення військ з Афганістану.


Карлівський міський голова Володимир Слєпцов теж звернувся до селян і гостей:-        Сьогодні ми всі присутні при надзвичайно величній і знаковій події – відкриття храму та встановлення хреста на куполі. Тож я щиро і сердечно вітаю усіх вас! Коли у нас у серці є Бог, тоді ми шануємо одне одного і бережемо заповіді Божі. Я переконаний – у цьому наша сила! Зі святом!Користуючись нагодою благочинний Карлівського округу Олег Коваленко вручив міському голові Володимиру Слєпцову грамоту митрополита Полтавського і Миргородського Філіпа за старання і труди во славу Божу на благо святої церкви.  
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua