Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-09-23 11:44 | Біла Церква
Відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради

22 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

Перед початком засідання міський голова за багаторічну сумлінну працю, високу професійність,  відповідальність за доручену справу та з нагоди 55-річчя від дня народження вручив Почесну грамоту виконавчого комітету міської ради з наданням матеріальної винагороди Заслуженому діячу мистецтв України, члену Золотого фонду м.Біла Церква, директору Білоцерківської школи мистецтв №5 С.Томащуку. За значний внесок у розвиток  музичної справи та з нагоди ювілею С.Томащук також був нагороджений Почесною грамотою Міністерства культури України.

Міський голова В.Савчук також нагородив нагрудним знаком «За заслуги перед містом» начальника аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Київській області С.Шумигору за особливі заслуги перед містом, зразкове виконання службових обов’язків, високу професійність та з нагоди Дня рятівника і вручив ком’ютерну техніку для забезпечення роботи даного підрозділу.

 


В ході засідання члени виконавчого комітету взяли до відома звіт начальника управління охорони здоров’я міської ради по роботі зі зверненнями громадян, затвердили план pоботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на четвертий квартал  2015 p.


 


 


 


На засіданні були прийняті рішення про приписку до призовної дільниці громадян 1999 року народження, деякі питання перепланування житлових та нежитлових приміщень, щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами, встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення.


 


 


Членами виконавчого комітету також було затверджено акт приймання – передачі у комунальну власність територіальної громади м.Біла Церква частини гуртожитку та квартир по вул.Революції,16, внесено зміни до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015р., затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 09.12.2014р. №447  та розглянуто  інші питання, з яких було прийняті відповідні рішення.


 


 


 


 


Білоцерківська   міська рада

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua