Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-09-09 10:44 | Світловодськ
Світловодськ:Ірина Яблуновська: «Сьогодні ми з радістю приймаємо у нашу шкільну родину першокласників!»

 Цьогорічний Перший дзвоник у школі №3 запам’ятається мені надовго! Я проводжала до школи свого онука Нікіту, перший раз у перший клас… Дуже зворушлива подія, погодьтеся.


 


У 2015 році школа прийняла 55 "першачків" у два класи: 28 і 27 дітей у кожний. А в 11-му єдиному класі продовжують своє навчання 28 випускників. 

 


 


Надзвичайно проникливими видалися мені вітальні слова директора школи Ірини Яблуновської:


 


 


"Дорогі учні, педагоги, батьки, гості! Ось і знову ми з радістю і хвилюванням зустрічаємо новий навчальний рік. Позаду залишилися яскраві літні канікули і незабаром перший шкільний дзвоник покличе галасливу малечу за парти. Для кожного з нас цей рік стане особливим і незабутнім. Сьогодні ми з радістю приймаємо у нашу шкільну родину самих маленьких учнів — наших першокласників. Нехай перші кроки вашого шкільного життя будуть сповнені позитивними враженнями від зустрічі з першими вчителями, однокласниками.

 


 


Випускникам бажаю бути амбітними, цілеспрямованими, рішучими задля досягнення омріяних вершин. Нехай цей навчальний рік стане для вас успішним та вирішальним. Будьте впевненими у власних силах та бережіть у пам’яті шкільні роки.

 


 


 


З гордістю можу сказати, що в нашій школі навчаються найкращі учні, працюють висококваліфіковані педагоги, а переймаються питаннями закладу — найвідповідальніші та найактивніші батьки."

 


 


Далі Ірина Олексіївна розповіла, що понад 50% випускників вступили до вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Одеси. А Анастасія Зінченко набрала 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні з математики, стала однією з 45 учнів в Україні за цим показником і вступила до одного із найпрестижніших навчальних закладів столиці. Розумні і кмітливі учні здобули титул "Найкраща школа" у Всеукраїнській грі "Соняшник", а команда "Звичайні люди" вперше в історії фестивалю Дружин юних пожежних (ДЮП) посіла перше місце в області. Одним словом, третій школі є чим пишатися!

 


 


 


 


 


 


Інтернет - видання Світловодська


 


 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua