Українські міста в Інтернеті
www.cityukraine.info
2015-09-08 17:02 | Хмільник
Хмільник: Обласний турнір з настільного тенісу «Тренер збирає друзів»

 

Упродовж 05-06 вересня  у спортивному залі ЗОШ №3 проходив обласний турнір з настільного тенісу під гаслом «Тренер збирає друзів», приурочений 75-ти річчю від дня народження керівника гуртка з настільного тенісу Центру дитячої та юнацької творчості - Куприновича Миколи Володимировича.

Спортивний захід відбувся завдяки спонсорської підтримки Народного депутата України Юрчишина Петра Васильовича та міського голови Грушка Василя Пилиповича.

На відкриті турніру були  присутні керуючий справами виконкому міської ради Андрій Барабан , заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергій П’ятківський, голова Федерації з настільного тенісу у Вінницькій області Сергій Лімонов, посадові особи органів місцевого самоврядування, запрошенні. Усі гості привітали ювіляра теплими словами, квітами, подарунками, почесними грамотами. Для іменинника, спортсменів, вболівальників та гостей міста виступила вихованка Хмільницької школи мистецтв юна співачка Оксана Соловей.

Перед початком змагання ведуча озвучила історію розвитку настільного тенісу в місті Хмільнику під керівництвом поважної людини, відомого у спортивних колах України тренера - Куприновича Миколи Володимировича.

Після урочистого відкриття розпочалися цікаві та захоплюючі спортивні поєдинки, у яких спортсмени продемонстрували свою волю, характер, бійцівські якості та спортивну майстерність. Змагання проходили в просторому, гарно підготовленому спортивному залі. Слід зауважити, що у турнірі  взяли  участь близько 100 спортсменів різних поколінь із різних міст України, зокрема:м.Києва, м. Житомира, м.Вінниці, м.Козятина, м.Могилів- Подільського, м.Тростянця, м.Летичева, м.Хмільника і Хмільницького району.

У підсумку переможцями та призерами турніру у віковій групі серед юнаків 2002-2003 років народження стали:
1. Ілля Васєнков - м. Хмільник
2. Володимир Саволюк - м. Вінниця
3. Леонід Цимбалюк -  м. Хмільник

Серед дівчат: Світлана Попельська, Софія Шемета Олена Ратушняк.  Усі дівчата з м. Хмільник.

Серед юнаків 1998-2001 років народження : Віктор Шемета, Сергій Пастернак, Андрій Шмаль - вихованці  з м. Хмільника.
 
Серед чоловіків 18-30 років переможцями та призерами стали Вінничани:
1.     Лімонов Антон
2.     Годонюк Іван
3.     Саранча Вадим

Епогеєм турніру стали виступи чоловіків серед ветеранів, які продемонстрували високу спортивну майстерність. У цій виснажливій  боротьбі переможцями і призерами стали:
1.     Мурзін Владислав м. Вінниця
2.     Димчук Дмитро м. Козятин
3.     Поберій Іван м. Козятин

По завершенню змагань переможцям та призерам були вручені грамоти, медалі та грошові винагороди. У свою чергу гравці настільного тенісу та уболівальники гаряче поаплодували Миколі Володимировичу за бездоганну і копітку працю та організаторам за гостинний прийом та чудово організоване спортивне свято.

 Відділ з питань фізичної культури і спорту міської ради
 
 

 

 

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua