Головна | Зробити стартовою |  Проект Інституту трансформації суспільства   
   
Сьогодні Пт, 18 жовтня, 
Карта порталу
Реклама
RSS-експорт
Украинские города в Интернете
Ukrainian cities in Internet
Головне
Адміністративно-  
    територіальний устрій України
Законодавство України
Книги та статті
Газета „Місто і люди”
Ділова інформація
Довідкова інформація
Фотогалерея міст
Архів новин
Форум
Розсилка новин
Всеукраїнська рада
міських голів
Міста-партнери проекту
Муніципальне
консультативне бюро
Партнерство міст
Міжнародний досвід
місцевого самоврядування
Австрія
Швейцарiя
Фінлядія
Норвегія
Швеція
Франція
Нідерланди
Польща
Словаччина
Проекти ІТС
Центри НАТО в регіонах
України
Розвиток міст шляхом євроін-
теграції: досвід країн
Вишеградської групи для
України
Європейська перспектива
українських міст у контексті
польського досвіду (на
прикладі міста Феодосія)
Партнерство малих міст
України та малих міст країн
Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого
самоврядування – для
українських міст
Вивчення шведського досвіду
місцевого самоврядування
Налагодження співпраці між
діловими колами українських
та польських міст
Веб-проекти ІТС
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналі-
тичний сервіс столиці
України
Міські оголошення
Робота і навчання в Україні
Форум
Вибори в Україні:
народ має знати правду
Інтернет-конференції
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
 
Про проектУчасники проекту "Українські міста в Інтернеті"Як долучитися до проекту?
Алушта Вінниця Київ
Ковель
Новоград-Волинський Севастополь
АлчевськВознесенськ КоростеньНовомиргородський районСєвєродонецьк
БахмачВолочиськ Куп'янськПирятинСкадовськ
БердичівГадяч КоростишiвПрилукиСміла
Біла ЦеркваГородня МиколаївПрилуцький районФастів
БориспільЖитомир МиргородРомниХмільник
БровариЗолотоноша НетішинСарниЧеркаси
Васильків КалушНіжинСваляваЧернігів
Вишгород Карлівка Нікополь Світловодськ Южноукраїнськ
  
2018-12-18 | Ромни

Результати проведення VІ Відкритого обласного конкурсу виконавців на народних інструментах «Ромен»

Напередодні Дня святого Миколая 15 грудня 2018 року на базі Роменської дитячої музичної школи пройшов VІ Відкритий обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Ромен». Урочисте відкриття конкурсу проходило в великій залі міського Будинку культури, на якому була присутня начальник відділу культури Баляба Тетяна Іванівна. Вона побажала всім конкурсантам та гостям свята приємних та позитивних емоцій, вдалих виступів та творчого натхнення. Також, всіх присутніх привітали піснею учениці класу сольного співу Шубна Крістіна та Іванченко Аліна.

Участь в конкурсі брали 88 учасників з Сумської, Чернігівської областей, а саме з міст: Конотоп, Суми, Кролевець, Недригайлів, Талалаївка, Липова долина, Ромни, Білопілля, Глухів, с. Низи та смт.Миколаївка.

Конкурсанти змагалися в п`яти номінаціях: «балалайка», «домра», «бандура», «гітара» та «баян,акордеон».       

Кількість учасників по номінаціям:

- номінація «домра» - 13 учасників
- номінація «балалайка» - 7 учасників
- номінація «гітара» - 17 учасників
- номінація «бандура»11 учасників
- номінація «баян, акордеон» - 40 учасників


У номінації «домра» в молодшій  віковій категорії посіли призові місця:
Аносов Богдан, учень Глухівської ДШМ (викладач Чіглінцева Т.В., конц. Мироненко А.М. - Лауреат ІІ ступеня;
- Мироненко Анатолій, , учень Глухівської ДШМ (викладач Чіглінцева Т.В., конц. Мироненко А.М. - Лауреат ІІІ ступеня;


У номінації «домра» в середній  віковій категорії посіли призові місця:
- Сибірякова Марія, учениця Сумської ССШ №29  (викладач Гоц Н.В.,концертмейстер Ємельяненко О.В.) - Лауреат І ступеня;
-Тімонович Ольга,учениця Сумської ДМШ №1(викладач Плющ Т.М.,концертмейстер Данильченко М.І.) – Лауреат ІІ ступеня;


У номінації «домра» в старшій віковій категорії посіли призові місця:
-Тімченко Назар, учень Сумської ДМШ №1 (викладач Плющ Т.М.,концертмейстер Данильченко М.І.)-Гран Прі
-Валуйська Дарья, учениця Роменської ДМШ  (викладач Завгородня  Л.В., концертмейстер Картава Н.А.) – Лауреат І ступеня;
-Болгова Анна, учениця Сумської ДМШ №1 (викладач Власенко С.А., концертмейстер Сікорська Н.Г.) – Лауреат І ступеня;
 -Сімановська Аліна, учениця Сумської ССШ№29 (викладач Філь Л.С., концертмейстер Ємельяненко О.В.)- Лауреат І ступеня ;
- Дергай Катерина ,учениця Сумської ДМШ №4 (викладач Ніколаї Л.В., концертмейстер  Макарчук А.В.)– Лауреат ІІ ступеня ;
-Смага Марк, учень Сумської ДМШ №1(викладач Плющ Т.М.,концертмейстер Данильченко М.І.) – Лауреат ІІ ступеня;



У номінації «балалайка» в молодшій  віковій категорії посіли призові місця:
-Терещенко Максим,учень Липоводолинської ДШМ (викладач Самілик В.М.,концертмейстер Вербицька С.Ф.) – Лауреат І ступеня;
- Федченко Артем, учень Сумської ДМШ №2 (викладач Скороход С.С.,концертмейстер Баранець Н.В.) – Лауреат ІІІ ступеня;
- Корнієнко Арсен, учень Талалаївської ДШМ (викладач Самозвон О.В.,концертмейстер Кваша Л.В.) - Диплом дипломанта;


У номінації «балалайка» в середній віковій категорії посіли призові місця:
- Зікратий Павло, учень Талалаївської ДШМ (викладач Самозвон О.В.,концертмейстер Кваша Л.В.) - Лауреат І ступеня;
- Чепурко Дмитро, учень Роменської ДМШ (викладач Самілик В.М., конц. Вертій О.Г.) - Лауреат ІІ ступеня;


  У номінації «балалайка» в старшій віковій категорії посіли призові місця:
- Моренець Сергій, учень Талалаївської ДШМ (викладач Самозвон О.В.,концертмейстер Кваша Л.В.) –Гран Прі;
-Топчій Олег, учень Талалаївської ДШМ (викладач Самозвон О.В.,концертмейстер Кваша Л.В.) - Диплом дипломанта;



У номінації «гітара» в середній віковій категорії посіли призові місця:
-Мурай Юрій, учень Сумської ДМШ №1 (викладач Петренко Є.О.) – Лауреат І ступеня;
-Прокопенко Давід,учень Конотопської ДМШ № 2(викладач Козачинський В.Е.)- Лауреат І ступеня;
-Луговіченко Володимир, учень Сумської ДМШ №1 (викладач Петренко Є.О.)- Лауреат ІІ ступеня;
- Студенікін Артем, учень Сумської ССШ№29 (викладач Панченко М.А ) – Лауреат ІІІ ступеня;
-Борисов Олександр, учень Сумської ССШ№29 (викладач Панченко М.А)-  Лауреат ІІІ ступеня;
- Батюта Діана, ученицяТалалаївської ДШМ (викладач Самозвон О.В.) – Димплом Дипломанта;



 У номінації «гітара» в старшій  віковій категорії посіли призові місця:
-Братушка Денис, учень Сумської ДМШ №1 (викладач Петренко Є.О.) – Гран Прі;
- Бойко Дмитро, учень Сумської ДМШ №1 (викладач Петренко Є.О.) –  Лауреат І ступеня;
-Бригадіна Катерина, учень Сумської ДМШ №1 (викладач Петренко К.В.) – Лауреат ІІ ступеня;
- Виходцева Тетяна, учениця Сумської ДМШ №4 (викладач Макарчук В.О.) – Лауреат ІІ ступеня;
- Драч Олександра,  учениця Конотопської ДМШ № 2 (викладач Козачинський В.Е.) – Лауреат ІІІ ступеня;
- Рудецька Анастасія, учениця Недригайлівської ДМШ (викладач Кліщенко С.В.) – Диплом Дипломанта;
- Бондаренко Віталій, ученьКонотопської ДМШ № 2 (викладач Паренаго Т.В.) – Диплом Дипломанта.



У номінації «бандура» в молодшій  віковій категорії посіли призові місця:
- Гаценко Анюта, учениця Роменської ДМШ (викладач Кисіль В.М.) – Лауреат ІІІ ступеня;



 У номінації «бандура» в середній  віковій категорії посіли призові місця:
- Сергієнко Анна, учениця Кролевецької ДШМ (викладач Овчар Л.М.)- Лауреат ІІ ступеня;
- Танченко Альона, учениця Кролевецької ДШМ (викладач Овчар Л.М.)- Лауреат ІІ ступеня;


 У номінації «бандура» в старшій  віковій категорії посіли призові місця:
-Шахова Ангеліна, учениця Сумської ДМШ №1 (викладач Жуковська О.Б.)- Гран Прі;
- Ракоїд Катерина, учениця Кролевецької ДШМ (викладач Овчар Л.М.)- Лауреат І ступеня;
- Багмет Юлія ,учениця Роменської ДМШ (викладач Фурдуй О.О).- Лауреат І ступеня;
- Косенко Юлія, учениця Роменської ДМШ (викладач Фурдуй О.О.) – Лауреат І ступеня;


У номінації «баян, акордеон» в молодшій  віковій категорії посіли призові місця:
-Батурін Олексій, учень  Сумської ДМШ №1 (викладач Лазарьков О.В.) – Лауреат І ступеня;
-Шевченко Богдан, учень Роменської ДМШ (викладач Прокопенко Л.В.)- Лауреат ІІІ ступеня;
-Лобунько Євген, учень Роменської ДМШ (викладач Фурдуй Д.В.)- Лауреат ІІІ ступеня;
-Отрох Анна, ученицяСумської ССШ № 29 (викладач Нагайцева К.О.) - Лауреат ІІІ ступеня;
- Строй Владислав, учень Роменської ДМШ (викладач Фурдуй Д.В.) – Диплом Дипломанта;
- Ніколаєнко Дмитро, учень Сумської ДМШ №3 (викладач Кравцова В.М.) – Диплом Дипломанта;



У номінації «баян, акордеон» в середній  віковій категорії посіли призові місця:
- Михайленко Тарас, учень  Сумської ДМШ №1 (викладач Лазарьков О.В.) – Гран Прі;--
-Євтухов Владислав, учень  Сумської ДМШ №1 (викладач Панченко О.В.) – Лауреат І ступеня;
- Заболотько Софія, учениця Миколаївської ДМШ (викладач Дойнікова Д.В.) – Лауреат ІІ ступеня;
- Булгаков Егор, учень  Сумської ДМШ №1 (викладач Лазарьков О.В.) – Лауреат ІІ ступеня;
- Валюх Михайло, учень  Сумської ДМШ №1 (викладач Сай А.В.) – Лауреат ІІІ ступеня;
- Стефанішен Ілля, учень Роменської ДМШ (викладач Підвеза О.В.)- Лауреат ІІІ ступеня
- Сушко Даніїл, Сумської ДМШ №1 (викладач Сай А.В.) – Лауреат ІІІ ступеня
-Панич Олександр, учень  Сумської ДМШ №1 (викладач Коваленко Т.О.)- Диплом Дипломанта;
- Якушка Катерина, учениця Миколаївської ДМШ (викладач Дойнікова Д.В.) - Диплом Дипломанта;
- Луговіченко Ольга, учениця  Сумської ДМШ №1 (викладач Панченко О.В.) - Диплом Дипломанта;
- Юрченко Артем, учень Роменської ДМШ (викладач Базанова Г.І.) - Диплом Дипломанта;



У номінації «баян, акордеон» в старшій віковій категорії посіли призові місця:
- Верещинський Руслан, учень  Сумської ДМШ №1 (викладач Лазарьков О.В.) – Лауреат І ступеня
- Турченко Михайло, учень Роменської ДМШ (викладач Манько В.Г.) – Лауреат ІІ ступеня
-Цімбота Андрій, учень Роменської ДМШ (викладач Дахно З.Г.)- Лауреат ІІ ступеня;
-Чудесников Вадим, учениця Сумської ССШ № 29 (викладач Нагайцева К.О.)–Лауреат ІІІ ступеня;
- Максименко Владислав, учень Білопільської ДМШ (викладач Ніколаєнко О.В.) - Лауреат ІІІ ступеня;
- Стукало Роман, учень Роменської ДМШ (викладач Манько В.Г.) – Диплом дипломанта;
- Майборода Дмитро, учень Сумської ССШ № 29 (викладач Філоненко О.І)– Диплом дипломанта;
-Пархоменко Євгенія, учениця Роменської ДМШ (викладач Базанова Г.І.)- Диплом дипломанта;


Переможцям конкурсу окрім грамот та дипломів вручалися і подарунки: володарям Гран прі - кубки, лауреатам 1,2,3 ступеня - медалі, дипломантам - керамічні сувеніри з емблемою заходу.

Член спілки композиторів України, викладач-методист Роменської дитячої музичної школи В.Г.Манько представив збірку своїх нових творів. Також порадував гостей конкурсу виступ ансамблю  «МІХ».

Члени журі, представники інших шкіл високо оцінили проведення та організацію конкурсу.


   
   
   
   


За повідомленням відділу культури
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Загрузка...
 
Новини міст України
Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України Адміністративно-територіальна реформа в Україні: оптимальна модель ЄС і місцеве самоврядування: досвід вишеградських міст та українська перспектива
НОВИНИ МІСТ-УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ
Муніципальне життя
2019-10-18 | Житомир
2019-10-18 | Житомир
2019-10-18 | Житомир
Всі новини розділу   
Економіка
2019-07-25 | Пирятин
2019-10-07 | Новоград-Волинський
2019-08-08 | Новоград-Волинський
2019-08-01 | Новоград-Волинський
Всі новини розділу   
Гуманітарна сфера
2019-10-16 | Новоград-Волинський
2019-10-15 | Новоград-Волинський
2019-10-15 | Новоград-Волинський
Всі новини розділу   
Спорт
2019-10-16 | Новоград-Волинський
2019-10-16 | Новоград-Волинський
2019-10-11 | Новоград-Волинський
Всі новини розділу   
Новини України
2019-11-26 16:39
ЛУЧШЕЕ НА YOUTUBE Олег Соскин
2019-11-26 16:36
Народний капіталізм: економічна модель для України

Пані та панове, раді повідомити, що вийшла друком наукова монографія Олега Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України". Примірник можна придбати в Інституті трансформації суспільства

2019-11-26 13:27
Олег Соскин: Иисус Христос предсказал, что будет разрушен Иерусалимский храм и Иерусалим римскими императорами, и это все произошло

Полное интервью с проф. Александером Цапом смотрите на Youtube канале:  https://www.youtube.com/watch?v=rwGAotoMFRM&t=1395s

2019-10-20 17:27
Олег Соскин: Паломничество на Афон и незабываемая встреча с архимандритом Алексием, игуменом монастыря Ксенофонт

Удалось побывать с товарищами с паломнической миссией на Святой Горе Афон

2019-10-20 17:26
Warsaw Security Forum: Тримор‘я має об‘єднувати, а не розділяти

Міністр закордонних справ Польщі вважає, що проєкт Тримор'я має доповнювати, а не конкурувати з іншими програмами Євросоюзу

2019-10-20 12:27
Олег Соскин: Великобритания обретает новое дыхание и оставляет социалистический ЕС загнивать

Великобритания приближается к самому значимому геополитическому событию в своей современной истории. Благодаря лидеру консерваторов Борису Джонсону это государство должно покинуть до 31 октября 2019 года огромную государственно-социалистическую, бюрократическую конгломерацию под названием Европейский Союз

2019-10-16 17:27
Чому Польща більш проукраїнська, ніж сама Україна?

«Dziennik Gazeta Prawna» в статті «Фіктивне партнерство» запитує: «Чому Польща більш проукраїнська, ніж сама Україна?»

2019-10-16 17:26
Отець Мирослав Ріпецький — священик греко-католиків майже всієї Польщі

Легендарний парох у маленькому селі Хшаново у північно-східній Польщі був, мабуть, найбільш бадьорим духом служителем Української Греко-католицької церкви у комуністичній Польщі

2019-10-16 16:58
Польська армія матиме нову стрілецьку зброю

Міністр національної оборони Маріуш Блащак підписав документи про придбання для армії стрілецької зброї польського виробництва на суму понад 1,5 млрд євро

2019-10-16 16:27
На кордоні України з Польщею планують новий пункт пропуску

На Львівщині планують відкрити один із чотирьох запланованих нових пунктів перетину кордону "Боберка-Смольник"

Всі новини   
 
Новини міст України
2019-10-18 | Житомир
2019-10-18 | Житомир
2019-10-18 | Житомир
2019-10-18 | Вишгород
2019-10-18 | Скадовськ
2019-10-17 | Новоград-Волинський
2019-10-17 | Новоград-Волинський
2019-10-17 | Новоград-Волинський
2019-10-17 | Новоград-Волинський
2019-10-17 | Новоград-Волинський
2019-10-17 | Новоград-Волинський
2019-10-16 | Житомир
2019-10-16 | Житомир
2019-10-16 | Вишгород
Всі новини   
Оголошення
2019-10-16 | Новоград-Волинський
До уваги! Буде проводитися планове хлорування - промивка водопровідної мережі міста
2019-10-16 | Новоград-Волинський
Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом
2019-10-15 | Новоград-Волинський
Проект порядку денного пленарного засідання позачергової тридцять п’ятої сесії міської ради сьомого скликання (17.10.2019)
Всі оголошення   
Опитування на порталі
Що Ви будете робити, якщо ціни на газ та інші житлово-комунальні послуги підвищаться на 50%?
буду платити за новими тарифами
буду платити за старими тарифами
не буду платити
буду брати участь у будь-яких акціях протесту
не визначився
 
Архів опитувань
 
Новини Києва
2013-08-24 15:19
Під час ходи опозиції міліція відбила в активістів "простреленого" Януковича
2013-08-24 00:59
Посол США відзначив атмосферу духовності та радості під час освячення Патріаршого собору УГКЦ
2013-08-24 00:55
Екологи створять патруль, щоб вберегти опале листя в парках
2013-08-24 00:52
Директор "Київської Русі" заявляє про рейдерське захоплення кінотеатру
2013-08-24 00:50
Правники радять судитися з владою за мирні зібрання
2013-08-24 00:49
На Гончара відтворили мультик "Жив-був пес"
Всі новини   




TyTa