Українські міста в Інтернеті-інтегральний веб-портал
http://www.cityukraine.info/

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ УКРАЇНСЬКИХ МІСТ


У січні 2003 року Інститут трансформації суспільства в рамках проекту "Українські міста в Інтернеті" почав готувати та поширювати у веб-просторі щотижневе Інтернет-видання "Інформаційний бюлетень українських міст". 

Бюлетень містить такі рубрики: "Адміністративно-територіальна реформа в Україні", "Економіка міст", "Муніципальний розвиток", "Гуманітарна сфера".

Із березня по вересень 2006 р. "Інформаційний бюлетень українських міст" видавався та поширювався в рамках проекту "Інформаційне забезпечення розвитку місцевої демократії в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні", що здійснювався Інститутом трансформації суспільства за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні в рамках програми Матра КАР. Бюлетень виходив у двох форматах - електронному та друкованому.

У 2008-2009 роках Інститут трансформації суспільства готував, видавав та поширював "Інформаційний бюлетень українських міст" у друкованому форматі. Публікація здійснювалася в рамках проектів "Створення професійної системи місцевих медіа-ресурсів - важлива умова формування світогляду та інформованості громадян України" та "Розвиток громадського управління в Україні: децентралізація та дерегуляція", що впроваджувалися Інститутом трансформації суспільства за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні в рамках програми Матра КАР.

Мета видання "Інформаційний бюлетень українських міст" - ознайомити представників різних гілок та рівнів влади України, широкі верстви зацікавленої громадськості з подіями і найкращими практиками в місцевому самоврядуванні міст - учасників проекту "Українські міста в Інтернеті". Сьогодні учасниками проекту є 39 міст України.

"Інформаційний бюлетень українських міст" поширюється в такі цільові групи: "Влада центральна", "Влада регіональна", "Мери українських міст", "Посольства України за кордоном", "Посольства іноземних держав в Україні", "Міжнародні фонди та організації", "Наукові та навчальні інститути", "Громадські організації", "Політичні партії", "Бізнес-структури", "Банки", "ЗМІ-Регіони", "ЗМІ-Київ" тощо.

2009 рік

№1(9)'2009

PDF версія бюлетеню

2008 рік

№4(8)'2008
№3(7)'2008

PDF версія бюлетеню

№2(6)'2008

PDF версія бюлетеню

№1(5)'2008

PDF версія бюлетеню

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua