Українські міста в Інтернеті-інтегральний веб-портал
http://www.cityukraine.info/

Про проект


Шановні відвідувачі інтегрального веб-порталу „Українські міста в Інтернеті”!

Сьогодні міста здебільшого оминають стороною Інтернет. Технічне забезпечення й інформаційні можливості не дозволяють їм створити міські портали, де розміщуватимуться новини міст, інвестиційні пропозиції та інші матеріали. Таким чином і місцеві фірми не мають можливості розміщувати свої сторінки в каталогах міських ресурсів для створення єдиної бізнес-інформаційної системи міста. Інститут трансформації суспільства (ІТС) створив якісно новий Інтернет-продукт – інтегральний веб-портал „Українські міста в Інтернеті”.  

Інтернет-продукт – інтегральний веб-портал „Українські міста в Інтернеті” – є унікальним для України. Сьогодні він об’єднує 42 міста (близько 10 відсотків усіх українських міст), сайти яких розробив та підтримує
ІТС. Окрім новин, які надходять безпосередньо з цих міст, на сайті представлені новини з усіх регіонів України, міста Києва, актуальна економічна та політична інформація загальнонаціонального характеру.

На інтегральному сайті прокту також міститься законодавча база з питань місцевого самоврядування; інформація про чинний адміністративно-територіальний устрій України та моделі адміністративно-територіальної реформи, проведення якої планується в Україні; матеріали про формування та діяльність Всеукраїнської ради міських голів; міжнародний досвід місцевого самоврядування (Нідерланди, Франція, Норвегія, Фінляндія, Словаччина, Польща); „Інформаційний бюлетень українських міст” , що видає ІТС; та ін. 

Увага! У рамках проекту Інститут трансформації суспільства розробляє для українських міст власні веб-сторінки та здійснює їх супроводження. Докладну інформацію можна дізнатися за тел.: (044) 235 98 28 (27)


Підписуйтесь на розсилку щоденних новин українських міст і дізнавайтеся із перших вуст про сучасний стан та проблеми розвитку територіальних громад України!

Олег Соскін,
Директор Інституту трансформації суспільства

© Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com.ua