Сьогодні міста здебільшого оминають стороною Інтернет. Технічне забезпечення й інформаційні можливості не дозволяють їм створити міські портали, де розміщуватимуться новини міст, інвестиційні пропозиції та інші матеріали. Таким чином і місцеві фірми не мають можливості розміщувати свої сторінки в каталогах міських ресурсів для створення єдиної бізнес-інформаційної системи міста. Інститут трансформації суспільства (ІТС) створив якісно новий Інтернет-продукт – інтегральний веб-портал „Українські міста в Інтернеті”.
У межах проекту ІТС створює для українського міста його власний інформаційний сервіс. Розроблена структура цих сторінок дозволяє дуже швидко зорієнтуватись в тому, яка інформація і де знаходиться на сервісі.
Фірми також знайшли своє місце на сторінках міст (рубрика "Підприємства та бізнес", підрубрика "Основні підприємства та бізнес структури") і мають там власні сторінки.
Інтернет-продукт – інтегральний веб-портал „Українські міста в Інтернеті” є унікальним для України. Сьогодні він об’єднує 41 місто (близько 10 відсотків усіх українських міст), сайти яких розробив та підтримує ІТС. Окрім новин, які надходять безпосередньо з цих міст, на сайті представлені новини з усіх регіонів України, міста Києва, актуальна економічна та політична інформація загальнонаціонального характеру.
На сайті також міститься законодавча база з питань місцевого самоврядування; інформація про чинний адміністративно-територіальний устрій України та моделі адміністративно-територіальної реформи, проведення якої планується в Україні; матеріали про формування та діяльність Всеукраїнської ради міських голів; міжнародний досвід місцевого самоврядування (Нідерланди, Франція, Норвегія, Фінляндія, Словаччина, Польща); „Інформаційний бюлетень українських міст” , що видає ІТС; та ін.
Сайт зроблено в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні.
Завітайте на портал http://cityukraine.info/ і дізнайтеся з перших вуст про сучасний стан та проблеми розвитку українських міст!
Олег Соскін,
Директор Інституту трансформації суспільства
Якщо Ви бажаєте долучитися до проекту Українські міста в Інтернеті, Вам потрібно:
Надіслати офіційний лист на ім'я директора Інституту трансформації суспільства (ІТС) Олега Соскіна, де підтвердити готовність брати участь у проекті. Лист має бути завірений підписом голови міської ради (підприємства) і печаткою організації (форма листа довільна). Лист необхідно надіслати факсом або e-mail, а оригінал поштою.
Для вирішеня організаційних та фінансових питань щодо розміщення та підтримання веб-сторінки міста (підприємства) Вам потрібно контактувати за адресою:
а/с 297, м. Київ, 01034 тел./факс: (044) 235-98-28, (044) 235-80-23 e-mail: citynews@osp.com.ua
В Бердичевском районе прошел Чемпионат по ловле щуки
Для многих жителей города Бердичева самым любимым видом спорта (а одновременно и отдыха) является, естественно, рыбалка. Тихая гладь воды, редкие крики птиц, прекрасная природа живописных не тронутых цивилизацией красивейших мест, где можно спокойно порыбачить, забыв обо всем, кроме дергающегося поплавка вызывают желание порыбачить у многих.
И вот на днях наши рыбаки смогли принять участие в грандиозном событии – на Солотвинском водоеме, который находиться в Бердичевском районе состоялся открытый Чемпионат Житомирской области по ловле щуки. В течение двух дней около ста участников Чемпионата соревновались между собой в умении поймать самого настоящего хищника водоемов Украины – щуки и чуть менее агрессивной рыбы окунь. Спортсмены приехали специально для того, чтобы принять участие в соревнованиях со всех уголков нашей страны, многие из них весьма искушенные в своем ремесле, так как занимаются рыбалкой с раннего детства. Как утверждают участники Чемпионата, в такое время клев почти отсутствует, что делает соперничество еще увлекательнее – ведь здесь все зависит напрямую от опыта и мастерства рыбака, а не от банального везения.
Поскольку открытый Чемпионат Житомирской области по ловле хищной рыбы проводился во время нереста, вся пойманная рыба взвешивалась на берегу, после чего отпускалась назад в Солотвинский водоем. Который, к сожалению, не баловал спортсменов крупной рыбой, а вес самой большой пойманной щуки составлял всего полкилограмма. Поэтому победители определялись по общему весу пойманной рыбы.
В этом году бердичевским рыбакам не удалось занять призовые места – золотая медаль уехала в Ровно вместе с победителем Николаем Волховым, а серебро и бронза достались харьковчанину Виталию Савенко и Антону Гораю из Житомира соответственно. В командном зачете победил рыбацкий клуб из Харькова, серебряные награды получили житомиряне, а последнее призовое третье место завоевала команда из Ровно.
До відома власників земельних ділянок земельних ділянок (паїв) (колишніх земель колективного сільськогосподарського підприємства “Волинь”), що розташовані на території м.Новограда-Волинського Житомирської області