Сьогодні міста здебільшого оминають стороною Інтернет. Технічне забезпечення й інформаційні можливості не дозволяють їм створити міські портали, де розміщуватимуться новини міст, інвестиційні пропозиції та інші матеріали. Таким чином і місцеві фірми не мають можливості розміщувати свої сторінки в каталогах міських ресурсів для створення єдиної бізнес-інформаційної системи міста. Інститут трансформації суспільства (ІТС) створив якісно новий Інтернет-продукт – інтегральний веб-портал „Українські міста в Інтернеті”.
У межах проекту ІТС створює для українського міста його власний інформаційний сервіс. Розроблена структура цих сторінок дозволяє дуже швидко зорієнтуватись в тому, яка інформація і де знаходиться на сервісі.
Фірми також знайшли своє місце на сторінках міст (рубрика "Підприємства та бізнес", підрубрика "Основні підприємства та бізнес структури") і мають там власні сторінки.
Інтернет-продукт – інтегральний веб-портал „Українські міста в Інтернеті” є унікальним для України. Сьогодні він об’єднує 41 місто (близько 10 відсотків усіх українських міст), сайти яких розробив та підтримує ІТС. Окрім новин, які надходять безпосередньо з цих міст, на сайті представлені новини з усіх регіонів України, міста Києва, актуальна економічна та політична інформація загальнонаціонального характеру.
На сайті також міститься законодавча база з питань місцевого самоврядування; інформація про чинний адміністративно-територіальний устрій України та моделі адміністративно-територіальної реформи, проведення якої планується в Україні; матеріали про формування та діяльність Всеукраїнської ради міських голів; міжнародний досвід місцевого самоврядування (Нідерланди, Франція, Норвегія, Фінляндія, Словаччина, Польща); „Інформаційний бюлетень українських міст” , що видає ІТС; та ін.
Сайт зроблено в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні.
Завітайте на портал http://cityukraine.info/ і дізнайтеся з перших вуст про сучасний стан та проблеми розвитку українських міст!
Олег Соскін,
Директор Інституту трансформації суспільства
Якщо Ви бажаєте долучитися до проекту Українські міста в Інтернеті, Вам потрібно:
Надіслати офіційний лист на ім'я директора Інституту трансформації суспільства (ІТС) Олега Соскіна, де підтвердити готовність брати участь у проекті. Лист має бути завірений підписом голови міської ради (підприємства) і печаткою організації (форма листа довільна). Лист необхідно надіслати факсом або e-mail, а оригінал поштою.
Для вирішеня організаційних та фінансових питань щодо розміщення та підтримання веб-сторінки міста (підприємства) Вам потрібно контактувати за адресою:
а/с 297, м. Київ, 01034 тел./факс: (044) 235-98-28, (044) 235-80-23 e-mail: citynews@osp.com.ua
На 79-му році пішов з життя Василик Микола Романович – завідуючий юридичною консультацією Хмільницького району, колишній голова Хмільницького міськвиконкому
Хмільницька міська рада та її виконавчий комітет з глибоким сумом повідомляють, що 7 січня ц.р. на 79-му році пішов з життя Василик Микола Романович - завідуючий юридичною консультацією Хмільницького району, колишній голова Хмільницького міськвиконкому.
Микола Романович народився 27 вересня 1931 року в селі Лопатинці Жмеринського району в сім'ї службовця. Вже у 13 років у розпал Великої Вітчизняної війни він розпочав свій трудовий шлях у колгоспі ім. Червоних партизан. З 1950-го року 19-річний хлопець працював агрономом-лісомеліоратором Щедровської машино-тракторної станції, помічником землевпорядника Летичівського районного об»єднання сільського господарства. За період трирічної армійської служби Микола Романович закінчив школу авіамеханіків та дворічну партійну школу. Після повернення з армії працював об’їждчиком Калинівського лісництва, майстром лісокультур та майстром з господарської діяльності, тривалий час обіймав посаду інженера по захисту та охороні лісу.
У січні 1969 року Микола Романович був обраний головою Хмільницького міськвиконкому і пропрацював на цій посаді 8 років. У 1976 році він повернувся до роботи у лісгоспі, де працював майстром лісокультур Хмільницького лісгоспзагу. З грудня 1976 року розпочав трудову діяльність за фахом юриста спочатку юрисконсультом Хмільницького ремонтно-механічного заводу, а згодом нотаріусом Старосинявської держконтори у Хмельницькій області.
У 1980 році доля повернула Миколу Романовича до Хмільника, де він працював спочатку адвокатом, а пізніше завідуючим юридичною консультацією Хмільницького району. У цей же період він був головою профкому суду, прокуратури і юридичної консультації. Загалом понаднормативний стаж роботи цього активного хмільничанина – більш як 30 років.
Добрий і чуйний, небайдужий і відвертий, він був надзвичайно толерантною і позитивною людиною, добросовісно виконував різновекторну роботу, опікувався сімейними проблемами. Микола Романович з когорти тих, чиє серце завжди билося в унісон із сучасністю. До останніх днів свого життя Микола Романович був у строю та переймався роботою і тими проблемами, які за цим стояли. Його самовідданість і любов до життя, безперечно, варті людської поваги.
Висловлюємо щире і глибоке співчуття рідним та близьким покійного з приводу важкої втрати.
Світла пам'ять про Миколу Романовича назавжди збережеться в серцях хмільничан і усіх, хто його знав.