Головна | Зробити стартовою |  Проект Інституту трансформації суспільства   
   
Сьогодні Пн, 16 липня, 
Карта порталу
Реклама
RSS-експорт
Украинские города в Интернете
Ukrainian cities in Internet
Головне
Адміністративно-  
    територіальний устрій України
Законодавство України
Книги та статті
Газета „Місто і люди”
Ділова інформація
Довідкова інформація
Фотогалерея міст
Архів новин
Форум
Розсилка новин
Всеукраїнська рада
міських голів
Міста-партнери проекту
Муніципальне
консультативне бюро
Партнерство міст
Міжнародний досвід
місцевого самоврядування
Австрія
Швейцарiя
Фінлядія
Норвегія
Швеція
Франція
Нідерланди
Польща
Словаччина
Проекти ІТС
Центри НАТО в регіонах
України
Розвиток міст шляхом євроін-
теграції: досвід країн
Вишеградської групи для
України
Європейська перспектива
українських міст у контексті
польського досвіду (на
прикладі міста Феодосія)
Партнерство малих міст
України та малих міст країн
Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого
самоврядування – для
українських міст
Вивчення шведського досвіду
місцевого самоврядування
Налагодження співпраці між
діловими колами українських
та польських міст
Веб-проекти ІТС
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналі-
тичний сервіс столиці
України
Міські оголошення
Робота і навчання в Україні
Форум
Вибори в Україні:
народ має знати правду
Інтернет-конференції
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
 
Про проектУчасники проекту "Українські міста в Інтернеті"Як долучитися до проекту?
Алушта Вінниця Київ
Ковель
Новоград-Волинський Севастополь
АлчевськВознесенськ КоростеньНовомиргородський районСєвєродонецьк
БахмачВолочиськ Куп'янськПирятинСкадовськ
БердичівГадяч КоростишiвПрилукиСміла
Біла ЦеркваГородня МиколаївПрилуцький районФастів
БориспільЖитомир МиргородРомниХмільник
БровариЗолотоноша НетішинСарниЧеркаси
Васильків КалушНіжинСваляваЧернігів
Вишгород Карлівка Нікополь Світловодськ Южноукраїнськ
  
2007-11-19 | Миргород

Хай завжди звучать в оселях позивні міського радіо

Сьогодні без перебільшення мож­на сказати, що дро­то­ве радіо для миргородців - найдешевше і найбільш доступне джерело ін­фор­­мації. Радіо в квар­тирі зву­чить із раннього ранку і до пізньої ночі, а коштує ця по­слу­га лише 1 грн. 80 коп. на мі­сяць. Проте кіль­кість радіоточок на Мир­городщині з року в рік по­сту­пово зменшується, і якщо така те­нденція не змі­нить­ся, то за де­кіль­ка років дротове радіо може зовсім зни­кнути, перш за все у сіль­ській місце­вості, - вва­жає директор Радіо­компанії «Мир­­город» Валентин Явтушенко. — Судіть самі, - Валентин Ана­то­лійо­вич для переконливості де­мон­струє угоди радіокомпанії із Центром електрозв’язку № 5, - станом на 01.12. 2006 року кіль­кість працюючих основ­них радіоточок по м. Миргороду і Миргородському району становила 18471 шт., а уже станом на 01. 02. 2007 року, тобто через три місяці, їх було лише17100 штук.


— У чому ж тут причина?

— Перш за все, у нерента­бель­ності надання послуг дротового радіо­мовлення Центром електрозв‘язку № 5. Пригадайте, до 2006 року ми платили за радіо, як і в радянські часи, усього по 50 копійок на місяць…


— І то не усі платили…

— … У той же час заробітна плата радіо­монтерів і ціна, в першу чергу, на дріт, значно зросли. Крім цього, на окре­мих вулицях Миргорода радіолінії були зруйновані під час реконструкції ліній електропередач, і їх відновлення йде дуже повільно, а у міських ново­бу­довах радіофікація взагалі не перед­бачається.


— І де ж вихід із ситуації?

— Його шукає кожен по-своєму. Скажімо, в окремих районах Полтав­щини (Козельщинський, Семенівський і Шишацький райони) місцева влада планує поступове переведення радіо­мовлення в FM – діапазон.


А мешканець селища Ромодан Ана­толій Якович Бондаренко щоразу, як тільки замовкне в його хаті радіо­прий­мач, негайно телефонує у всі владні інстанції, аж до столичних. І це до­помогає… Після «накачки зверху» у Ромодан виїжджає ціла бригада мон­терів, роботу радіовузла нала­год­жують, але ненадовго. І все почина­єть­ся спо­чатку… Багато миргородців, на жаль, змирились із тривалою від­сут­ністю радіо і вже нікуди не скар­жать­ся, та й за радіо перестали платити…


— То, може, і в Миргороді настав час розбудови FM – радіо?


— FM – ка миргородцям не зашко­дить, але вона ніколи не замінить дро­тове радіо. По-перше, це дуже дорого. А окрім цього, ми знаємо, що по FM – радіо транслюють в основному музику та власні розважальні передачі. А яким чином (при відсутності дротового радіо) миргородці зможуть прослухати радіопрограми центрального і облас­ного радіо? Не слід також забувати і про те, що дротове радіо - це не тільки інформаційні чи культурологічні пере­дачі, а ще й система громадського опо­віщення населення в разі надзви­чайних ситуацій…


Купити радіостанцію на ефірне мовлення, звичайно, можна. І наша радіокомпанія зможе працювати в прямому ефірі… Але хто слухатиме наші передачі? Адже для цього треба ще й закупити і передати миргородцям ефірні радіоприймачі… Чи не вийде так, що передачі в ефір виходитимуть, а їх ніхто не чутиме?


— Валентине Анатолійовичу! Цієї п’ятниці професійне свято у пра­цівників радіо. З якими здобут­ками зустрічатиме його творчий колектив радіокомпанії?


— Життя не стоїть на місці, а по­стійно підкидає як хвилини твор­чого задоволення, так і прикрі неспо­ді­ванки…


— Почнемо з хорошого…


— Цього року ми успішно пройш­ли процес ліцензування в Національній раді з питань телебачення і радіо­мов­лення, і відтепер у колективу Радіо­ком­панії «Миргород» значно розширились можливості для творчої роботи. Уже з першого січня почнемо працювати, як кажуть, на повну силу, і наші передачі бу­де чітко структуровано: ранком зву­чатимуть лише інформаційні випус­ки і реклама, а в щоденних денних пере­дачах із 14-ої години ми подава­тимемо інформаційно-аналітичні, науково-просвітницькі, культурно-мистецькі, публіцистичні і дитячі передачі.


Приємно, що все більшої популяр­ності набирає щоденна передача «На хвилях доброго настрою», яку багато років тому започаткували Віра Ксьонз і Володимир Бутенко, а нині її редагує Ганна Дяченко. Плідно співпрацює з нашим колективом також і учениця 11 кла­су ЗОШ № 3 Інна Марченко. Є на­дія, що із часом це буде хороший жур­наліст.


— Ви сказали також і про прикрі несподіванки, які підкидає професія журналіста…


— Так, у журналістському повсяк­денні, на жаль, не обходиться і без прикрощів. Свого часу я проводив журналістське розслідування з приво­ду зловживань службовим становищем у корисливих цілях окремими поса­довими особами Миргородської райлі­карні. Результатом тих розслідувань стали мої критичні виступи на радіо.


В одному із них мова йшла про те, що заступник головного лікаря Мир­городської центральної лікарні з еко­но­мічних питань Олена Ключко поєд­ну­вала свій посадовий стан і при­ват­ний бізнес заради одержання додат­кового прибутку (і це на очах бага­то­чис­ленного колективу медиків та пацієнтів лікарні, що спричинило їхні скарги на ім‘я керівників міста та району, а також у засоби масової інфор­мації). Такі дії Олени Ключко я назвав тоді аморальними і тим самим накли­кав на свою голову нестримну лють цієї пані. Майже два роки у Мирго­род­ському міськрайонному суді розгля­далась цивільна справа за позовом Олени Ключко про захист честі і гід­ності та відшкодування моральної шко­ди, і, нарешті, всупереч закону і здо­ровому глузду, Мирго­родський суд частково задовольнив цей позов. Ми не погодились із таким рішенням місцевого суду, оскаржили його до Полтавського Апеляційного і там оста­точно виграли справу, а Олена Ключко після дворічної судової тяга­ни­ни отри­мала великого-великого облизня.


В іншому випадку, після мого кри­тичного виступу по радіо, до суду звер­нулися Юрій Хавер і Антон Ключ­ко. Цього разу навпаки було проведено поспішний і заочний розгляд справи. Миргородський суд, навіть не оглянув­ши документів, на підставі яких було озвучено критичний матеріал, виніс рішення на користь синів керівників рай­лікарні. Формально те рішення уже набрало законної сили, і виконавча служба у примусовому порядку почала його виконувати. Але, як це не важко, ми продовжуємо оскаржувати вище­сказане рішення суду. Є надія, що воно з часом буде скасоване, оскільки прий­няте з численними порушеннями мате­рі­ального та процесуального права.


— Спасибі за розмову. Напе­ре­додні професійного свята бажаємо Вам, Валентине Анатолійовичу, та Вашо­му колективу натхнення у пра­ці, творчих успіхів, реалізації заду­мів і планів, а також якнайшвид­шо­го розв’язання усіх прикрих проблем.


Розмову провела

Ольга Черкаська.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Загрузка...
 
Новини міст України
Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України Адміністративно-територіальна реформа в Україні: оптимальна модель ЄС і місцеве самоврядування: досвід вишеградських міст та українська перспектива
НОВИНИ МІСТ-УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ
Муніципальне життя
2018-07-16 | Вишгород
2018-07-16 | Скадовськ
2018-07-13 | Житомир
Всі новини розділу   
Економіка
2018-07-05 | Новоград-Волинський
2018-04-06 | Пирятин
2018-04-05 | Новоград-Волинський
Всі новини розділу   
Гуманітарна сфера
2018-02-23 | Пирятин
2018-07-13 | Новоград-Волинський
2018-07-10 | Новоград-Волинський
2018-07-09 | Ромни
Всі новини розділу   
Спорт
2018-07-10 | Новоград-Волинський
2018-07-09 | Ромни
2018-07-05 | Новоград-Волинський
Всі новини розділу   
Новини України
2018-12-30 16:39
ЛУЧШЕЕ НА YOUTUBE Олег Соскин
2018-12-30 16:36
Народний капіталізм: економічна модель для України

Пані та панове, раді повідомити, що вийшла друком наукова монографія Олега Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України". Примірник можна придбати в Інституті трансформації суспільства

2018-07-27 14:32
«Библейская праистория» доктора теологии Александера Цапа (Словакия, г. Прешов)
Весной 2018 года вышла очень важная для всех христиан книга «Библейская праистория (Библейно-экзегетический комментарий содержания первой – одиннадцатой главы Книги Бытия)», автором которой является prof. ThDr. Александер Цап CSc. На мой взгляд, это чрезвычайно интересная и полезная книга для всех читателей, очень большой труд.
2018-07-13 16:27
Яцек Чапутович розповів про вагомість американських інвестицій

Подальший розвиток американських проектів у сфері інфраструктури, оборони, ІТ і енергетики має безпосередній вплив на посилення позиції Польщі в Європі

2018-07-13 16:26
Як діє агентура Путіна проти Польщі

Все робиться через посередників. Це не є так, що хтось сидить у російському посольстві й управляє процесом

2018-07-12 17:27
Чому Україна?

Це саме в Україні кинуто на чаші терезів питання про те, чи вільний Захід закриває зараз свої кордони там, де вони існують

2018-07-12 17:26
43% поляків підтримують декомунізацію вулиць

Поляки поділені щодо процесу декомунізації назв вулиць, доріг та площ у країні

2018-07-12 16:58
Збройні сили РП отримають нову систему командування

Про особливості нової системи президент і міністр національної оборони розповіли в Центрі полігонної підготовки Сухопутних військ у Новій Дембі

2018-07-12 16:27
Віце-голова ІНП Польщі прокоментував дослідження у Грушовичах

В ІНП Польщі заявили, що якщо під пам'ятником УПА в Грушовичах знайдуть останки, то кожна похована там людина матиме свою могилу

2018-07-12 16:26
Служби затримали іноземців, які нелегально перетнули зелений кордон

Двоє чоловіків, громадян Туреччини, вночі перейшли польсько-український кордон, при собі вони не мали документів

Всі новини   
 
Новини міст України
2018-07-16 | Вишгород
2018-07-16 | Скадовськ
2018-07-13 | Житомир
2018-07-13 | Житомир
2018-07-13 | Житомир
2018-07-13 | Вишгород
2018-07-13 | Скадовськ
2018-07-13 | Пирятин
2018-07-13 | Новоград-Волинський
2018-07-13 | Новоград-Волинський
2018-07-13 | Новоград-Волинський
2018-07-13 | Новоград-Волинський
2018-07-13 | Новоград-Волинський
2018-07-13 | Новоград-Волинський
Всі новини   
Оголошення
2018-07-13 | Новоград-Волинський
Програма міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині Джерела»
2018-07-12 | Новоград-Волинський
Запрошуємо активну та небайдужу Громадську Організацію, яка готова взяти на себе зобов'язання з впровадження ресурсу "Відкрите місто" на волонтерських засадах
2018-07-11 | Новоград-Волинський
Шановні новоград-волинці та гості нашого міста!
Всі оголошення   
Опитування на порталі
Що Ви будете робити, якщо ціни на газ та інші житлово-комунальні послуги підвищаться на 50%?
буду платити за новими тарифами
буду платити за старими тарифами
не буду платити
буду брати участь у будь-яких акціях протесту
не визначився
 
Архів опитувань
 
Новини Києва
2013-08-24 15:19
Під час ходи опозиції міліція відбила в активістів "простреленого" Януковича
2013-08-24 00:59
Посол США відзначив атмосферу духовності та радості під час освячення Патріаршого собору УГКЦ
2013-08-24 00:55
Екологи створять патруль, щоб вберегти опале листя в парках
2013-08-24 00:52
Директор "Київської Русі" заявляє про рейдерське захоплення кінотеатру
2013-08-24 00:50
Правники радять судитися з владою за мирні зібрання
2013-08-24 00:49
На Гончара відтворили мультик "Жив-був пес"
Всі новини   
TyTa