Сьогодні міста здебільшого оминають стороною Інтернет. Технічне забезпечення й інформаційні можливості не дозволяють їм створити міські портали, де розміщуватимуться новини міст, інвестиційні пропозиції та інші матеріали. Таким чином і місцеві фірми не мають можливості розміщувати свої сторінки в каталогах міських ресурсів для створення єдиної бізнес-інформаційної системи міста. Інститут трансформації суспільства (ІТС) створив якісно новий Інтернет-продукт – інтегральний веб-портал „Українські міста в Інтернеті”.
У межах проекту ІТС створює для українського міста його власний інформаційний сервіс. Розроблена структура цих сторінок дозволяє дуже швидко зорієнтуватись в тому, яка інформація і де знаходиться на сервісі.
Фірми також знайшли своє місце на сторінках міст (рубрика "Підприємства та бізнес", підрубрика "Основні підприємства та бізнес структури") і мають там власні сторінки.
Інтернет-продукт – інтегральний веб-портал „Українські міста в Інтернеті” є унікальним для України. Сьогодні він об’єднує 41 місто (близько 10 відсотків усіх українських міст), сайти яких розробив та підтримує ІТС. Окрім новин, які надходять безпосередньо з цих міст, на сайті представлені новини з усіх регіонів України, міста Києва, актуальна економічна та політична інформація загальнонаціонального характеру.
На сайті також міститься законодавча база з питань місцевого самоврядування; інформація про чинний адміністративно-територіальний устрій України та моделі адміністративно-територіальної реформи, проведення якої планується в Україні; матеріали про формування та діяльність Всеукраїнської ради міських голів; міжнародний досвід місцевого самоврядування (Нідерланди, Франція, Норвегія, Фінляндія, Словаччина, Польща); „Інформаційний бюлетень українських міст” , що видає ІТС; та ін.
Сайт зроблено в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні.
Завітайте на портал http://cityukraine.info/ і дізнайтеся з перших вуст про сучасний стан та проблеми розвитку українських міст!
Олег Соскін,
Директор Інституту трансформації суспільства
Якщо Ви бажаєте долучитися до проекту Українські міста в Інтернеті, Вам потрібно:
Надіслати офіційний лист на ім'я директора Інституту трансформації суспільства (ІТС) Олега Соскіна, де підтвердити готовність брати участь у проекті. Лист має бути завірений підписом голови міської ради (підприємства) і печаткою організації (форма листа довільна). Лист необхідно надіслати факсом або e-mail, а оригінал поштою.
Для вирішеня організаційних та фінансових питань щодо розміщення та підтримання веб-сторінки міста (підприємства) Вам потрібно контактувати за адресою:
а/с 297, м. Київ, 01034 тел./факс: (044) 235-98-28, (044) 235-80-23 e-mail: citynews@osp.com.ua
Розчинний цукор привезли на базу – розчинився одразу...
Позаплановою ревізією фінансово-господарської діяльності дочірнього підприємства “Кам′янський цукровий завод”, що проведена контрольно-ревізійним відділом у Кам’янському районі, встановлено операцій, здійснених з порушенням чинного законодавства, які призвели до втрат, на 4 млн. 448 тис.грн..
Саме на таку суму, під час інвентаризації, недорахувалися ревізори цукру-піску, що належав Аграрному фонду і знаходився на підприємстві, згідно договору, на відповідальному зберіганні. „Куди ж поділася понад 1 560 тон цукру? – дивувалися ревізори разом з представником Аграрного фонду. – Невже розчинилася?”
Трохи прояснило ситуацію співставлення накладних на отримання цукру з накладними на його видачу та пояснення бухгалтера і комірника. Завод в порушення договору Зберігання, без згоди Аграрного фонду, продавав приватним підприємствам переданий на зберігання цукор-пісок. Кошти за реалізований цукор використані на придбання паливно-мастильних матеріалів, закупівлю сировини та запасних частин.
За таке ось „дбайливе” зберігання об′єкту цінового державного регулювання “Кам′янський цукровий завод” ще й щомісячно отримував чималу плату з державної казни. За підрахунками ревізорів, Аграрним фондом зайво перераховано дочірньому підприємству “Кам′янський цукровий завод” понад 30 тис. грн. за зберігання цукру-піску, який фактично був реалізований та списаний.
За результатами ревізії підприємству направлено вимоги про усунення виявлених порушень. Матеріали ревізії долучено до кримінальної справи.