Сьогодні міста здебільшого оминають стороною Інтернет. Технічне забезпечення й інформаційні можливості не дозволяють їм створити міські портали, де розміщуватимуться новини міст, інвестиційні пропозиції та інші матеріали. Таким чином і місцеві фірми не мають можливості розміщувати свої сторінки в каталогах міських ресурсів для створення єдиної бізнес-інформаційної системи міста. Інститут трансформації суспільства (ІТС) створив якісно новий Інтернет-продукт – інтегральний веб-портал „Українські міста в Інтернеті”.
У межах проекту ІТС створює для українського міста його власний інформаційний сервіс. Розроблена структура цих сторінок дозволяє дуже швидко зорієнтуватись в тому, яка інформація і де знаходиться на сервісі.
Фірми також знайшли своє місце на сторінках міст (рубрика "Підприємства та бізнес", підрубрика "Основні підприємства та бізнес структури") і мають там власні сторінки.
Інтернет-продукт – інтегральний веб-портал „Українські міста в Інтернеті” є унікальним для України. Сьогодні він об’єднує 41 місто (близько 10 відсотків усіх українських міст), сайти яких розробив та підтримує ІТС. Окрім новин, які надходять безпосередньо з цих міст, на сайті представлені новини з усіх регіонів України, міста Києва, актуальна економічна та політична інформація загальнонаціонального характеру.
На сайті також міститься законодавча база з питань місцевого самоврядування; інформація про чинний адміністративно-територіальний устрій України та моделі адміністративно-територіальної реформи, проведення якої планується в Україні; матеріали про формування та діяльність Всеукраїнської ради міських голів; міжнародний досвід місцевого самоврядування (Нідерланди, Франція, Норвегія, Фінляндія, Словаччина, Польща); „Інформаційний бюлетень українських міст” , що видає ІТС; та ін.
Сайт зроблено в рамках програми МАТРА КАП Посольства Королівства Нідерланди в Україні.
Завітайте на портал http://cityukraine.info/ і дізнайтеся з перших вуст про сучасний стан та проблеми розвитку українських міст!
Олег Соскін,
Директор Інституту трансформації суспільства
Якщо Ви бажаєте долучитися до проекту Українські міста в Інтернеті, Вам потрібно:
Надіслати офіційний лист на ім'я директора Інституту трансформації суспільства (ІТС) Олега Соскіна, де підтвердити готовність брати участь у проекті. Лист має бути завірений підписом голови міської ради (підприємства) і печаткою організації (форма листа довільна). Лист необхідно надіслати факсом або e-mail, а оригінал поштою.
Для вирішеня організаційних та фінансових питань щодо розміщення та підтримання веб-сторінки міста (підприємства) Вам потрібно контактувати за адресою:
а/с 297, м. Київ, 01034 тел./факс: (044) 235-98-28, (044) 235-80-23 e-mail: citynews@osp.com.ua
6 марта в Виннице состоится заседание межведомственной комиссии
Заседание межведомственной комиссии, которая рассмотрит вопрос готовности к весеннему паводку на реке Южный Буг,состоится в Виннице.
Зима этого года не принесла трескучих морозов и больших снегопадов. Если погода в марте существенно не изменится, “большой воды” и ледохода на реках не будет. Однако гидроэнергетики должны быть готовы к любым ситуациям. На заседании будут намечены специальные мероприятия на паводковый период.
Каскад ГЭС-ГАЭС (Ташлыкская ГАЭС и Александровская ГЭС), входящий в состав Южно-Украинского энергокомплекса, играет ключевую роль в предотвращении подтопления населенных пунктов, расположенных в низинных территориях ниже по течению Южного Буга, в т.ч. и 38-тысячного города Вознесенск. Регламентированный уровень воды в Александровском водохранилище - 14,7 м, но в случае возникновения аварийной ситуации водохранилище готово удержать и больший объем воды.
Сергей Музыченко, главный инженер каскада ГЕС-ГАЭС:
- Мы сможем ориентировочно принять, если будет предписано комиссией МЧС по Николаевской области, около 17 миллионов кубометров воды. Таким образом, задержим воду для предотвращения подтопления Вознесенска.
Ценный опыт в данной области был приобретен южноукраинскими гидроэнергетиками два года назад, когда с началом резкого таяния снегов и ледохода на реке образовались ледовые заторы. Четкая работа персонала гидроэлектростанции и приглашенных специалистов-подрывников позволили избежать чрезвычайной ситуации.
На сегодняшний день на объектах каскада ГЭС-ГАЭС выполнена комплексная проверка состояния гидротехнических сооружений, организовано дежурство аварийных бригад, разработаны мероприятия по координации действий с местными органами власти Вознесенского района на случай резкого подъема воды.