Головна | Зробити стартовою |  Проект Інституту трансформації суспільства   
   
Сьогодні Чт, 25 квітня, 
Карта порталу
Реклама
RSS-експорт
Украинские города в Интернете
Ukrainian cities in Internet
Головне
Адміністративно-  
    територіальний устрій України
Законодавство України
Книги та статті
Газета „Місто і люди”
Ділова інформація
Довідкова інформація
Фотогалерея міст
Архів новин
Форум
Розсилка новин
Всеукраїнська рада
міських голів
Міста-партнери проекту
Муніципальне
консультативне бюро
Партнерство міст
Міжнародний досвід
місцевого самоврядування
Австрія
Швейцарiя
Фінлядія
Норвегія
Швеція
Франція
Нідерланди
Польща
Словаччина
Проекти ІТС
Центри НАТО в регіонах
України
Розвиток міст шляхом євроін-
теграції: досвід країн
Вишеградської групи для
України
Європейська перспектива
українських міст у контексті
польського досвіду (на
прикладі міста Феодосія)
Партнерство малих міст
України та малих міст країн
Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого
самоврядування – для
українських міст
Вивчення шведського досвіду
місцевого самоврядування
Налагодження співпраці між
діловими колами українських
та польських міст
Веб-проекти ІТС
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналі-
тичний сервіс столиці
України
Міські оголошення
Робота і навчання в Україні
Форум
Вибори в Україні:
народ має знати правду
Інтернет-конференції
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
 
Про проектУчасники проекту "Українські міста в Інтернеті"Як долучитися до проекту?
Алушта Вінниця Київ
Ковель
Новоград-Волинський Севастополь
АлчевськВознесенськ КоростеньНовомиргородський районСєвєродонецьк
БахмачВолочиськ Куп'янськПирятинСкадовськ
БердичівГадяч КоростишiвПрилукиСміла
Біла ЦеркваГородня МиколаївПрилуцький районФастів
БориспільЖитомир МиргородРомниХмільник
БровариЗолотоноша НетішинСарниЧеркаси
Васильків КалушНіжинСваляваЧернігів
Вишгород Карлівка Нікополь Світловодськ Южноукраїнськ
  

ПРАВИЛА розміщення зовнішньої реклами у м. Світловодську

Ці Правила розроблені на основі Закону України “Про рекламу” від 11.07.2003р. № 1121-IV, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997р. № 280/97-ВР, Закону України “Про власність” від 7 лютого 1991 року N 697-XII, Закону України “Про мови” від 28.10.1989р., Закону України "Про відповідальність підприємств, їх об’єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування" від 14.10.1994р., № 208/94-ВР "Типових правил розміщення зовнішньої реклами", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. N 2067, постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження порядку накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу” від 26.05.2004 р. N 693,

1. Ці Правила регулюють відносини, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами, спеціальних конструкцій для розміщення реклами у місті Світловодську та визначають порядок надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

2. У цих Правилах терміни вживаються у такому значенні:

Виробник реклами - особа, яка повністю або частково здійснює виробництво реклами на підставі дозвільних документів.

Дозвіл - документ установленої форми, виданий розповсюджувачу зовнішньої реклами на підставі рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради, який дає право на розміщення зовнішньої реклами на певний строк та у певному місці;

Зовнішня реклама - реклама, що розміщується на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць і доріг, а також до зовнішньої реклами відносяться плакати, афіші, друковані листівки, об’яви, таблички, прапори, транспаранти, наклейки та інше, що розміщуються у візуальному інформаційному просторі міста стаціонарно, тимчасово або рухаючись.

Місце розташування рекламного засобу – площа зовнішньої поверхні будинку, споруди, елемента вуличного обладнання або відведеної території на відкритій місцевості у межах населеного пункту, що надаються розповсюджувачу зовнішньої реклами в тимчасове користування власником або уповноваженим ним органом (особою);

Соціальна реклама – інформація будь-якого виду, розповсюджена в будь-якій формі, яка спрямована на досягнення суспільно корисних цілей, популяризацію загальнолюдських цінностей і розповсюдження якої не має на меті отримання прибутку.

Реклама – інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару.

Рекламні засоби - засоби, що використовуються для доведення реклами до її споживача.

Рекламодавець - особа, яка є замовником реклами для її виробництва та/або розповсюдження.

Розповсюджувач реклами - особа, яка здійснює розповсюдження реклами.

Пішохідна доріжка – елемент дороги, призначений для руху пішоходів, облаштований у її межах чи поза нею і позначений дорожнім знаком.

Робочий орган – створено міською радою управління, відділ, або уповноважена установа, організація.

Спеціальні конструкції - тимчасові та стаціонарні рекламні засоби (світлові та несвітлові, наземні та не наземні (повітряні), плоскі та об’ємні стенди, щити, панно, транспаранти, тролі, таблички, короби, механічні, динамічні, електронні табло, екрани, панелі, тумби, складні просторові конструкції, аеростати, повітряні кулі тощо), які використовуються для розміщення реклами.

3. Зовнішня реклама розміщується на підставі дозволів, виданих робочим органом згідно з рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради (без втручання у форму та зміст реклами) у відповідності до цих Правил.

Справляння плати за видачу зазначених дозволів виконавчими органами міської ради забороняється.

4. На територіях, будинках і спорудах зовнішня реклама розміщується за згодою їх власників або уповноважених ними органів (осіб) з урахуванням архітектурних, функціонально-планувальних, історико-культурних чинників, типології елементів місцевого середовища та з додержанням правил благоустрою територій населених пунктів.

5. Для регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами призначається робочий орган.

У процесі регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами робочим органом залучається на громадських засадах представники об’єднань громадян, об’єднань підприємств, які проводять діяльність у сфері реклами.

6. До повноважень робочого органу належать;
- розгляд заяв розповсюджувачів зовнішньої реклами на надання дозволу, внесення змін у дозвіл, переоформлення-дозволу та продовження строку його дії;
- надання у разі потреби розповсюджувачам зовнішньої реклами архітектурно-планувальних завдань на опрацювання проектно-технічної документації для розташування складних (дахових) рекламних засобів;
- прийняття рішення про встановлення пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу, продовження строку, на який встановлено зазначений пріоритет, або про відмову в установленні такого пріоритету;
- підготовка проекту рішення виконавчого органу ради щодо надання дозволу чи про відмову у його наданні;
- видача дозволу на підставі рішення виконавчого органу ради;
- ведення інформаційного банку даних місць розташування, рекламних засобів, плану їх розміщення та надання в установленому порядку інформації для оновлення даних містобудівного кадастру населених пунктів;
- подання територіальним органам спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у сфері захисту прав споживачів матеріалів про порушення порядку розповсюдження та розміщення реклами.

Робочий орган здійснює інші повноваження відповідно до законодавства.

7. Для одержання дозволу заявник подає робочому органу заяву за
формою згідно з додатком 1, до якої додаються:

- фотокартка або комп'ютерний макет місця (розміром не менш як 6x9 сантиметрів), на якому планується розташування рекламного засобу, та ескіз рекламного засобу з конструктивним рішенням;
- копія свідоцтва про державну реєстрацію заявника як юридичної особи або фізичної особи — підприємця.
8. За наявності документів, передбачених пунктом 7 цих Правил, заява протягом трьох днів з дати її надходження, реєструється робочим органом в журналі реєстрації заяв та дозволів на розміщення зовнішньої реклами (далі — журнал реєстрації), який ведеться за формою згідно з додатком 2. Журнал повинен бути прошитий, а його сторінки
пронумеровані. На останній сторінці журналу робиться запис про кількість сторінок, який засвідчується підписом керівника робочого органу, скріпленим печаткою.

Робочий орган протягом п'яти днів з дати реєстрації заяви перевіряє місце розташування рекламного засобу, зазначене у заяві, на предмет наявності на це місце пріоритету іншого заявника або надання на заявлене місце зареєстрованого в установленому порядку дозволу. Після перевірки місця керівник робочого органу приймає рішення про встановлення за заявником пріоритету на заявлене місце або про відмову у встановленні пріоритету. У разі прийняття рішення про встановлення пріоритету робочий орган видає заявнику для оформлення два примірники дозволу за формою згідно з додатком 3 та визначає заінтересовані органи (особи), з якими необхідно їх погодити.

У разі прийняття рішення про відмову у встановленні пріоритету робочий орган протягом трьох днів надсилає заявникові мотивовану відповідь із зазначенням дати встановлення пріоритету іншого заявника на заявлене місце розташування рекламного засобу або дати і номера рішення виконавчого органу ради про надання дозволу на заявлене місце іншій особі та повертає всі подані заявником документи.

9. Пріоритет заявника на місце розташування рекламного засобу встановлюється строком на три місяці з дати прийняття керівником робочого органу відповідного рішення.
Строк встановлення пріоритету на місце розташування рекламного засобу може бути продовжений керівником робочого органу не більш як на три місяці у разі:

- продовження строку оформлення дозволу у зв'язку з потребою виконання архітектурно-планувальних робіт та розроблення проектно-технічної документації;
- письмового звернення заявника щодо продовження строку оформлення дозволу.

У разі продовження строку оформлення дозволу з підстав, передбачених абзацами третім і четвертим цього пункту, робочий орган письмово повідомляє про це заявника.

10. Дата і номер рішення керівника робочого органу про встановлення
пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу,
продовження строку, на який встановлено зазначений пріоритет, або про відмову в установленні такого пріоритету заноситься в журнал реєстрації.

Відмова у встановленні пріоритету, продовженні строку, на який встановлено зазначений пріоритет, може бути оскаржена у порядку, встановленому законодавством.

Інформація про подані заяви та встановлені робочим органом пріоритети є відкритою і повинна надаватися будь-якій особі за її письмовою заявою.

11. Протягом строку, зазначеного у пункті 9 цих Правил, заявник оформлює обидва примірники дозволу та подає їх робочому органу разом із супровідним листом, в якому зазначається реєстраційний номер заяви.

У разі прийняття керівником робочого органу рішення про встановлення пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу, яке перебуває в комунальній власності, заявник протягом трьох днів укладає договір на тимчасове користування цим місцем.

Протягом строку, передбаченого абзацами першим — третім пункту 9 цих Правил, щомісяця справляється плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, в розмірі 25 відсотків плати, встановленої органами місцевого самоврядування.

У разі продовження строку оформлення дозволу відповідно до абзацу четвертого пункту 9 цих Правил, щомісячна плата за тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, справляється в розмірі 100 відсотків плати, встановленої органами місцевого самоврядування.

Протягом п'яти днів з дати прийняття керівником робочого органу рішення про встановлення пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу, продовження строку, на який встановлено зазначений пріоритет, заявник подає робочому органу копію укладеного ним договору на тимчасове користування місцем та копію документа, що підтверджує внесення відповідної плати.

12. Під час подання заяви або оформлених примірників дозволу представник робочого органу в присутності заявника перевіряє комплектність документів, додержання вимог до їх оформлення та видає заявнику довідку з описом поданих документів за формою згідно з додатком 4.

Перелік документів для надання дозволу е вичерпним.

13. У разі не додержання заявником строку, зазначеного в пункті 9 цих Правил, та у разі не надання ним в установлений строк документів, зазначених у пункті 11 цих Правил, заява вважається неподаною, пріоритет на місце розташування рекламного засобу втрачається, документи повертаються заявнику, про що робочий орган робить відповідний запис в журналі реєстрації.

14. Дозвіл погоджується з власником місця або уповноваженим ним органом (особою) і спеціально уповноваженим органом з питань архітектури та містобудування.

На вимогу робочого органу дозвіл погоджується з:

- державтоінспекцією — у разі розміщення зовнішньої реклами на перехрестях, біля дорожніх знаків, світлофорів, пішохідних переходів та зупинок транспорту загального користування;
- відповідним центральним або місцевим органом виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини та об'єктів природно-заповідного фонду — у разі розміщення зовнішньої реклами на пам'ятках історії та архітектури, в межах зон охорони таких пам'яток і в межах об'єктів природно-заповідного фонду;
- утримувачем інженерних комунікацій — у разі розміщення зовнішньої реклами в межах охоронних зон цих комунікацій.

Зазначені в абзацах першому, третьому — п'ятому цього пункту органи та особи погоджують дозвіл протягом п'яти робочих днів з дати звернення заявника.

Перелік органів та осіб, з якими погоджується дозвіл, є вичерпним. Погодження дійсне протягом строку дії дозволу.

15. У разі відмови у погодженні дозволу органами (особами), зазначеними в абзацах першому, третьому — п'ятому пункту 14 цих Правил, заявникові надсилається мотивоване повідомлення за підписом уповноваженої особи підприємства, установи та організації.

Відмова у погодженні дозволу може бути оскаржена у порядку, встановленому законодавством.

Під час надання дозволу втручання у форму рекламного засобу та зміст реклами забороняється.

Робочий орган протягом не більш як п'ятнадцяти робочих днів з дати одержання належним чином оформлених двох примірників дозволу розглядає заяву, готує і подає виконавчому органу ради пропозиції та проект відповідного рішення.

16. Виконавчий орган ради протягом п'яти робочих днів з дати одержання зазначених пропозицій приймає рішення про надання дозволу або про відмову у його наданні.

У разі прийняття рішення про надання дозволу керівник робочого органу протягом п'яти робочих днів підписує обидва примірники дозволу та скріплює їх печаткою робочого органу.

Перший примірник дозволу видається заявникові, а другий — залишається робочому органу для обліку та контролю. Видача дозволу реєструється в журналі реєстрації.

Рішення про відмову у наданні дозволу надсилається робочим органом заявникові протягом п'яти днів з дати його прийняття.

17. Робочий орган протягом десяти днів з дати реєстрації дозволу надає органам державної податкової служби інформацію про розповсюджувачів зовнішньої реклами, яким надано дозвіл.

18. У наданні дозволу може бути відмовлено у разі, коли:

- оформлення поданих документів не відповідає встановленим вимогам;
- у поданих документах виявлені завідомо неправдиві відомості.

Перелік підстав для відмови у наданні дозволу є вичерпним.

Рішення про відмову у наданні дозволу може бути оскаржене в порядку, встановленому законодавством.

19. Дозвіл надається строком на п'ять років, якщо менший строк не зазначено у заяві.

20. Виданий у встановленому порядку дозвіл є підставою для розміщення зовнішньої реклами та виконання робіт, пов'язаних з розташуванням рекламного засобу.

21. У процесі надання дозволів забороняється проведення тендерів (конкурсів).

22. Після розташування рекламного засобу розповсюджувач зовнішньої реклами у п'ятиденний строк зобов'язаний подати робочому органу фотокартку місця розташування рекламного засобу (розміром не менш як 6x9 сантиметрів).

23. Якщо протягом строку дії дозволу виникла потреба у зміні технологічної схеми рекламного засобу, розповсюджувач зовнішньої реклами звертається до робочого органу з письмовою заявою у довільній формі про внесення у дозвіл відповідних змін.

До заяви додається:

- технічна характеристика змін у технологічній схемі рекламного засобу;
- фотокартка рекламного засобу та ескіз із конструктивним рішенням.

Робочий орган протягом не більш як п'ятнадцяти робочих днів з дати реєстрації заяви розглядає її і вносить відповідні зміни у дозвіл.

Відмова у зміні технологічної схеми рекламного засобу може бути оскаржена у порядку, встановленому законодавством.

24. У разі зміни містобудівної ситуації, проведення реконструкції, ремонту, будівництва на місці розташування рекламного засобу, які
зумовлюють необхідність зміни місця розташування рекламного засобу, робочий орган у семиденний строк письмово повідомляє про це розповсюджувача зовнішньої реклами. У десятиденний строк з початку зміни містобудівної ситуації, реконструкції, ремонту, будівництва робочий орган надає розповсюджувачу зовнішньої реклами інформацію про інше рівноцінне місце. У разі досягнення згоди щодо нового місця розташування . рекламного засобу вносяться зміни у дозвіл.

Відшкодування витрат, пов'язаних з демонтажем та монтажем рекламного засобу на новому місці, здійснюється відповідно до договору з власником місця розташування рекламного засобу.

Плата за надання робочим органом послуг, пов'язаних із зміною місця розташування рекламного засобу, не справляється. Строк дії дозволу продовжується на час, необхідний для вирішення питання про надання рівноцінного місця. Після закінчення реконструкції, ремонту, будівництва на місці розташування рекламного засобу розповсюджувач зовнішньої реклами має пріоритетне право на розташування рекламного засобу на попередньому місці.

25. Строк дії дозволу продовжується на підставі заяви, яка подається робочому органу розповсюджувачем зовнішньої реклами у довільній формі не пізніше ніж за один місяць до закінчення строку дії дозволу.

Продовження строку дії дозволу фіксується в журналі реєстрації з внесенням відповідних змін у дозвіл.

У такому ж порядку продовжується строк дії дозволів, наданих до набрання чинності цими Правилами.

Відмова у продовженні строку дії дозволу може бути оскаржена у порядку, встановленому законодавством.

26. У разі набуття права власності на рекламний засіб іншою особою або передачі його в оренду дозвіл підлягає переоформленню.

Особа, яка набула право власності на рекламний засіб або орендувала його, протягом одного місяця з дня виникнення права власності (користування) рекламним засобом звертається до робочого органу із заявою у довільній формі про переоформлення дозволу.

До заяви додається:

- документ, який засвідчує право власності (користування) на рекламний засіб;
- оригінал зареєстрованого дозволу;
- письмове погодження власника місця розташування рекламного засобу або уповноваженого ним органу (особи);
- копія свідоцтва про державну реєстрацію заявника як юридичної особи або фізичної особи — підприємця;
- банківські реквізити, ідентифікаційний код юридичної особи або ідентифікаційний номер фізичної особи платників податків, зборів та інших обов'язкових платежів.

У разі відсутності зауважень до наданих заявником документів керівник робочого органу протягом п'яти робочих днів з дати подання заяви вносить відповідні зміни у дозвіл.

Переоформлення дозволу фіксується в журналі реєстрації.

Відмова у переоформленні дозволу може бути оскаржена у порядку, встановленому законодавством.

27. Дозвіл скасовується до закінчення строку дії на підставі рішення виконавчого органу ради за письмовою заявою розповсюджувача зовнішньої реклами, у разі невикористання місця розташування рекламного засобу безперервно протягом шести місяців або не переоформлення дозволу в установленому порядку.

Перелік підстав для скасування дозволу є вичерпним.

Рішення про скасування дозволу фіксується в журналі реєстрації та надсилається робочим органом розповсюджувачу зовнішньої реклами.

Рішення про скасування дозволу може бути оскаржене у порядку, встановленому законодавством.

28. Плата за тимчасове користування місце розташування рекламних засобів, що перебувають в комунальній власності, розраховується робочим органом у порядку зазначеному в додатку № 5 цих Правил.

29. Плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебувають у державній або приватній власності визначається їх власниками або уповноваженими ними органами (особами).

30. Розмір плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів не може встановлюватися залежно від змісту реклами.

31. Плата за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів для розміщення соціальної рекламної інформації не отримується.

32. Зовнішня реклама повинна відповідати таким вимогам:

- розміщуватися з додержанням вимог техніки безпеки, зазначених у пунктах 38 - 42 цих Правил;
- розміщуватися із забезпеченням видимості дорожніх знаків, світлофорів, перехресть, пішохідних переходів, зупинок транспорту загального користування та не відтворювати зображення дорожніх знаків;
- освітлення зовнішньої реклами не повинно засліплювати учасників дорожнього руху, а також не повинно освітлювати квартири житлових будинків;
- фундамент наземної зовнішньої реклами, що виступає над поверхнею землі, повинен бути декоративно оформлений згідно з ескізом, погодженим відділом архітектури та містобудування, (розповсюджується і на фундаменти, які були розташовані раніше);
- на опорах наземної зовнішньої реклами, що розміщується вздовж проїжджої частини вулиць і доріг, за вимогою Державтоінспекції наноситься вертикальна дорожня розмітка із світлоповертаючих матеріалів заввишки до 2 метрів від поверхні землі;
- нижній край зовнішньої реклами, що розміщується над проїжджою частиною вулиць і доріг, у тому числі на мостах, естакадах тощо, повинен розташовуватися на висоті не менш як 5 метрів від поверхні дорожнього покриття;
- у місцях, де проїжджа частина вулиці межує з цоколями будівель або огорожами, зовнішня реклама може розміщуватися в одну з фасадами будівель або огорожами лінію.

33. Забороняється розташовувати рекламні засоби:

- на пішохідних доріжках та алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів;
- у населених пунктах на висоті менш як 5 метрів від поверхні дорожнього покриття, якщо їх рекламна поверхня виступає за межі краю проїжджої частини.

34. Розміщення зовнішньої реклами на пам’ятках історії та архітектури і в межах зон охорони таких пам’яток, в межах об’єктів природно-заповідного фонду дозволяється за погодженням з відповідним центральним або місцевим органом виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини та об’єктів природно-заповідного фонду.

35. Реклама алкогольних напоїв та тютюнових виробів, знаків для товарів і послуг, інших об’єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої та тютюнові вироби, не повинна розміщуватися на рекламних засобах ближче ніж за 300 метрів прямої видимості від території дитячих дошкільних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів, в яких навчаються діти віком до 18 років.

36. Розроблення необхідної технічної документації, монтаж (демонтаж) рекламного засобу здійснюється спеціалізованими підприємствами, установами та організаціями. Спеціальна конструкція для окремо розташованої зовнішньої реклами розміщується у відповідності до містобудівних вимог і виконується згідно з ескізним проектом, погодженим начальником відділу архітектури та містобудування.

Фундаментний блок спеціальної конструкції повинен виконуються із залізобетону і мати монтажні петлі для забезпечення монтажу та демонтажу на весь термін дії дозволу. На приховані роботи складаються відповідні акти. Фундамент, що виступає над поверхнею землі, може бути декоративно оформлений у відповідності до вимог ескізу, погодженого з відділом архітектури та містобудування.

На період дії дозволу вносити зміни до проекту спеціальної конструкції без погодження відділу архітектури та містобудування заборонено.

Розташування спеціальної конструкції може бути не погодженим у зв’язку з:
- проходженням на заявленому місці інженерних комунікацій;
- розміщення з порушенням вимог техніки безпеки дорожнього руху;
- розташуванням заявленого місця у охоронній зоні об’єкта культурно-історичної спадщини міста та держави;
- створення перешкоди вільному візуальному сприйняттю цілісності архітектурної забудови міста або створення перешкод вільному огляду раніше встановлених реклам;
- заперечень Світловодської інспекції ДАБК в зв’язку відсутністю надійності та безпечності спеціальної конструкції (за запитом).

37. У разі виявлення фактів невідповідності умов розміщення рекламного засобу щодо освітлення реклами, або її загальної площі, що впливає на розмір плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, проводиться перерахунок місячної плати з урахуванням фактичного стану рекламного засобу, в односторонньому порядку, з моменту виявлення, на підставі акту перевірки, з подальшим повідомленням власника рекламного засобу.

38. Розташування дахових рекламних засобів забороняється без попередньої технічної експертизи спеціалізованих підприємств, установ та організацій.

39. Підключення рекламних засобів до існуючих мереж зовнішнього освітлення здійснюється відповідно до вимог, передбачених законодавством.

40. Розташування рекламних засобів у межах охоронних зон інженерних комунікацій дозволяється за погодженням з утримувачем зазначених комунікацій.

41. Відповідальність за технічний стан рекламних засобів, за зовнішній вигляд, за порушення вимог техніки безпеки під час розташування та експлуатації рекламних засобів несе розповсюджувач зовнішньої реклами згідно із законодавством.

42 Розташування рекламних засобів на перехрестях, біля дорожніх знаків, світлофорів, пішохідних переходів та зупинок транспорту загального користування дозволяється за погодженням з Державтоінспекцією.

43. Рекламні засоби забезпечуються маркуванням із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії. Відсутність маркування є підставою для скасування дозволу, як невиконання умов розміщення рекламного засобу.

44. Контроль за додержанням цих Правил у м. Світловодську здійснюють у межах своєї компетенції: виконавчий комітет Світловодської міської ради, відділ архітектури та містобудування, Управління економіки, ресурсів та розвитку міста, робочий орган та інші органи відповідно до законодавства.

45. Самовільно розташовані або не демонтовані згідно з приписом спеціальні конструкції та зовнішня реклама підлягають демонтажу згідно з наведеним нижче порядком:

Порядок демонтажу спеціальних конструкцій та зовнішньої реклами, які розміщені без дозволу - це комплекс заходів по відокремленню спеціальної конструкції або зовнішньої реклами від місця її розташування та транспортування в спеціально відведені місця для подальшого тимчасового зберігання.

Власнику спеціальної конструкції або зовнішньої реклами надсилається робочим органом повідомлення про наявність підстав для демонтажу. Якщо власник протягом 3-х днів з дати надісланого повідомлення не виконав демонтаж або не надав обґрунтовану відповідь на повідомлення, демонтаж здійснюється Управлінням житлово-комунального господарства міськвиконкому (надалі УЖКГ) за розпорядженням міського голови на підставі подання робочого органу.

Під час проведення демонтажу представником УЖКГ складається акт проведення демонтажу.

Демонтаж проводиться в присутності власника спеціальної конструкції або зовнішньої реклами, про дату та час проведення демонтажу УЖКГ надсилає повідомлення власнику не пізніше, ніж за п’ять днів до проведення демонтажу. У разі відсутності власника, про це робиться відмітка у Акті проведення демонтажу. Відсутність власника при проведенні робіт з демонтажу спеціальної конструкції або зовнішньої реклами не дає підстав для оскарження дій УЖКГ.

Акт проведення демонтажу складається у двох примірниках, один з яких вручається власнику. У разі відсутності власника при проведенні демонтажу, примірник Акту надсилається йому поштою.

Світловодське міське управління внутрішніх справ МВС України забезпечує охорону громадського порядку при виконанні демонтажу та транспортуванні спеціальної конструкції або зовнішньої реклами.

Демонтовані спеціальні конструкції або зовнішні реклами зберігаються УЖКГ в спеціально відведених місцях.

Власник спеціальної конструкції або зовнішньої реклами має право на її повернення після звернення до УЖКГ на підставі таких документів:

- заява;
- документ, що підтверджує право власності на спеціальну конструкцію або зовнішню рекламу;
- документ, що підтверджує оплату витрат, пов’язаних з демонтажем та зберіганням спеціальної конструкції або зовнішньої реклами у розмірі одного неоподаткованого мінімуму за кожен день зберігання;
- документ, що підтверджує сплату боргу за розміщення зовнішньої реклами до дня її демонтажу.
- документ, що підтверджує повноваження особи на одержання спеціальної конструкції або зовнішньої реклами (при необхідності).

В разі не виявлення власника спеціальної конструкції або зовнішньої реклами, питання власності на об’єкт вирішується згідно з чинним законодавством.

46. Розповсюджувач зовнішньої реклами винний у порушенні цих Правил несе відповідальність згідно із законодавством.

Відповідальним за порушення законодавства про рекламу при розповсюджені реклами у вигляді рекламних оголошень, афіш, об’яв, друкованих листівок та інше, є суб’єкт, до якого треба звертатися за адресою, телефоном або іншими реквізитами згідно з рекламними оголошеннями, афішами, об’явами, друкованими листівками.

Як речові докази у справі про порушення законодавства про рекламу використовуються:
Кольорове фото місцевості з точки огляду реклами, при цьому площа реклами повинна займати до 20% площі фото знімка (розм. 9х12 см).
Кольорове фото реклами (розм. 9х12 см).
Акт встановлення місця знаходження реклами, затверджений начальником відділу архітектури та містобудування.

Документи що підтверджують вартість реклами або матеріали експертизи по встановленню вартості реклами.

47. Дозволи на розміщення зовнішньої реклами, що надані, та договори, що укладені, за попередніми нормативними документами до набрання чинності цих Правил, а також при внесенні змін та доповнень в подальшому, є дійсними до закінчення терміну їх дії.

Додаток1
Додаток2
Додаток3
Додаток4
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Загрузка...
 
Новини міст України
Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України Адміністративно-територіальна реформа в Україні: оптимальна модель ЄС і місцеве самоврядування: досвід вишеградських міст та українська перспектива
НОВИНИ МІСТ-УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ
Муніципальне життя
2019-04-25 | Житомир
2019-04-25 | Житомир
2019-04-25 | Житомир
Всі новини розділу   
Економіка
2018-07-24 | Пирятин
2019-04-16 | Новоград-Волинський
2019-03-28 | Новоград-Волинський
2019-03-18 | Пирятин
Всі новини розділу   
Гуманітарна сфера
2019-04-24 | Новоград-Волинський
2019-04-24 | Новоград-Волинський
2019-04-23 | Новоград-Волинський
Всі новини розділу   
Спорт
2019-04-24 | Пирятин
2019-04-23 | Новоград-Волинський
2019-04-23 | Новоград-Волинський
Всі новини розділу   
Новини України
2019-05-02 16:39
ЛУЧШЕЕ НА YOUTUBE Олег Соскин
2019-05-02 16:36
Народний капіталізм: економічна модель для України

Пані та панове, раді повідомити, що вийшла друком наукова монографія Олега Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України". Примірник можна придбати в Інституті трансформації суспільства

2019-05-02 13:27
Олег Соскин: Иисус Христос предсказал, что будет разрушен Иерусалимский храм и Иерусалим римскими императорами, и это все произошло

Полное интервью с проф. Александером Цапом смотрите на Youtube канале:  https://www.youtube.com/watch?v=rwGAotoMFRM&t=1395s

2019-04-25 17:27
Чому Польща більш проукраїнська, ніж сама Україна?

«Dziennik Gazeta Prawna» в статті «Фіктивне партнерство» запитує: «Чому Польща більш проукраїнська, ніж сама Україна?»

2019-04-25 15:58
Парламент ухвалив закон про функціонування української мови як державної

Верховна Рада у другому читанні та в цілому ухвалила Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» За відповідне рішення сьогодні, 25 квітня, проголосували 278 народних депутатів, – йдеться на сайті ВРУ

2019-04-24 16:58
Глава Міноборони Польщі про новообраного президента України

Маріуш Блащак має надію, що Володимир Зеленський наблизить Україну до ЄС і НАТО

2019-04-24 16:27
Яким шляхом піде Київ? - «Gazeta Wyborcza»

На думку соціологині Ірини Бекешкіної, за Зеленського голосували виборці, котрі підтримують членство України в НАТО – з одного боку, а з другого – електорат, котрий хоче, щоби Україна вступила у військовий союз з Росією», - додає «Gazeta Wyborcza»

2019-04-24 16:26
ЄС вводить заборону на продаж продуктів подвійної якості

Товар, який продається під тим самим брендом і в такій самій упаковці, повинен мати ідентичний склад

2019-04-24 15:58
Нацбанк присвятив три монети Томосу про автокефалію Православної церкви України

Монети є колекційними та випускаються з метою інвестування

2019-04-24 15:27
СБУ перевірить, хто запустив опитування про від‘єднання Галичини

Співробітники Служби безпеки у Львівській області проводять перевірку за фактом поширення "опитування" щодо "перспектив регіону", зокрема пропозицій створення "окремої незалежної держави" чи "приєднання до іншої держави"

Всі новини   
 
Новини міст України
2019-04-25 | Житомир
2019-04-25 | Житомир
2019-04-25 | Житомир
2019-04-25 | Вишгород
2019-04-25 | Скадовськ
2019-04-24 | Житомир
2019-04-24 | Новоград-Волинський
2019-04-24 | Новоград-Волинський
2019-04-24 | Новоград-Волинський
2019-04-24 | Новоград-Волинський
2019-04-24 | Новоград-Волинський
2019-04-24 | Новоград-Волинський
2019-04-24 | Новоград-Волинський
2019-04-24 | Новоград-Волинський
Всі новини   
Оголошення
2019-04-24 | Новоград-Волинський
Відбудеться засідання тридцять першої сесії міської ради сьомого скликання
2019-04-24 | Новоград-Волинський
Запрошуємо новоград-волинців на заходи пов’язані з 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи
2019-04-23 | Новоград-Волинський
До уваги підприємств та організацій області!
Всі оголошення   
Опитування на порталі
Що Ви будете робити, якщо ціни на газ та інші житлово-комунальні послуги підвищаться на 50%?
буду платити за новими тарифами
буду платити за старими тарифами
не буду платити
буду брати участь у будь-яких акціях протесту
не визначився
 
Архів опитувань
 
Новини Києва
2013-08-24 15:19
Під час ходи опозиції міліція відбила в активістів "простреленого" Януковича
2013-08-24 00:59
Посол США відзначив атмосферу духовності та радості під час освячення Патріаршого собору УГКЦ
2013-08-24 00:55
Екологи створять патруль, щоб вберегти опале листя в парках
2013-08-24 00:52
Директор "Київської Русі" заявляє про рейдерське захоплення кінотеатру
2013-08-24 00:50
Правники радять судитися з владою за мирні зібрання
2013-08-24 00:49
На Гончара відтворили мультик "Жив-був пес"
Всі новини   
TyTa