Головна | Зробити стартовою |  Проект Інституту трансформації суспільства   
   
Сьогодні Вт, 22 жовтня, 
Карта порталу
Реклама
RSS-експорт
Украинские города в Интернете
Ukrainian cities in Internet
Головне
Адміністративно-  
    територіальний устрій України
Законодавство України
Книги та статті
Газета „Місто і люди”
Ділова інформація
Довідкова інформація
Фотогалерея міст
Архів новин
Форум
Розсилка новин
Всеукраїнська рада
міських голів
Міста-партнери проекту
Муніципальне
консультативне бюро
Партнерство міст
Міжнародний досвід
місцевого самоврядування
Австрія
Швейцарiя
Фінлядія
Норвегія
Швеція
Франція
Нідерланди
Польща
Словаччина
Проекти ІТС
Центри НАТО в регіонах
України
Розвиток міст шляхом євроін-
теграції: досвід країн
Вишеградської групи для
України
Європейська перспектива
українських міст у контексті
польського досвіду (на
прикладі міста Феодосія)
Партнерство малих міст
України та малих міст країн
Вишеградської групи
Фінський досвід місцевого
самоврядування – для
українських міст
Вивчення шведського досвіду
місцевого самоврядування
Налагодження співпраці між
діловими колами українських
та польських міст
Веб-проекти ІТС
Мій вибір - NATO
КИЇВ - інформаційно-аналі-
тичний сервіс столиці
України
Міські оголошення
Робота і навчання в Україні
Форум
Вибори в Україні:
народ має знати правду
Інтернет-конференції
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
 
Про проектУчасники проекту "Українські міста в Інтернеті"Як долучитися до проекту?
Алушта Вінниця Київ
Ковель
Новоград-Волинський Севастополь
АлчевськВознесенськ КоростеньНовомиргородський районСєвєродонецьк
БахмачВолочиськ Куп'янськПирятинСкадовськ
БердичівГадяч КоростишiвПрилукиСміла
Біла ЦеркваГородня МиколаївПрилуцький районФастів
БориспільЖитомир МиргородРомниХмільник
БровариЗолотоноша НетішинСарниЧеркаси
Васильків КалушНіжинСваляваЧернігів
Вишгород Карлівка Нікополь Світловодськ Южноукраїнськ
  

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителів багатоквартирних будинків

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.

Прізвище, посада та номер контактного телефону особи, уповноваженої здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу:


Обезюк Павло Павлович – головний спеціаліст відділу житлово-комунальних послуг управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, тел. роб.: (04141) 2-13-32, моб.: 093-680-64-44.

Критерії оцінки конкурсних пропозицій:


1.             Ціна послуги, що включає відповідно до статті 12 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», зокрема, витрати на утримання і проведення ремонту спільного майна у багатоквартирному будинку та його прибудинкової території, винагороду управителю з розрахунку на 1м2 загальної площі об’єкта конкурсу.

Максимальна оцінка – 50 балів.
Оцінювання пропозицій здійснюється по кожному будинку, що входить до об’єкту конкурсу (групи будинків) окремо.
Максимально можливу кількість балів щодо певного будинку (50 балів) отримує учасник, який запропонував найнижчу ціну послуги для цього будинку.
У зв’язку з тим, що об’єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінювання конкурсних пропозицій здійснюється шляхом додавання балів, визначених окремо за кожним багатоквартирним будинком.
Переможець за даним критерієм визначається за середньою кількістю балів по групі будинків.

2.             Рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріальною-технічною базою.
Максимальна оцінка – 20 балів.
Оцінюється наявність вантажного та спеціалізованого транспорту ( вантажні автомобілі, автовишки, трактори та ін.) і спеціалізованого обладнання, комп’ютерної техніки, іншого обладнання, адміністративних та виробничих приміщень, програмного забезпечення, що підтверджують спроможність надавати послуги з управління в повному обсязі групою будинків, що входять до переліку, на який учасник конкурсу подавав відповідні конкурсні пропозиції.
Учасник який подав найкращу пропозицію, отримує максимальний бал; кожна наступна пропозиція – на 1 бал нижче від попередньої.

3.             Наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців).
Максимальна оцінка – 10 балів.
Оцінюється наявність персоналу відповідної кваліфікації, знання і досвід працівників (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців), що підтверджує спроможність надавати послуги з управління групою будинків, котрі входять до переліку, на який учасник конкурсу подавав відповідні конкурсні пропозиції.
Учасник який подав найкращу пропозицію, отримує максимальний бал; кожна наступна пропозиція – на 1 бал нижче від попередньої.

4.             Фінансова спроможність учасника конкурсу.
Максимальна оцінка – 10 балів.
Оцінюються фінансові ресурси, необхідні для забезпечення розрахунків за надані послуги з управління багатоквартирним будинком ( заробітна плата, податки, тощо),по групі будинків, що входять до переліку, на який учасник конкурсу подавав відповідні конкурсні пропозиції, у розмірі 100% від місячного нарахування протягом 1 місяця.
Конкурсною комісією розглядаються надані бухгалтерські та інші документи, що підтверджують наявність таких ресурсів.
Учасник який подав найкращу пропозицію, отримує максимальний бал; кожна наступна пропозиція – на 1 бал нижче від попередньої.

5. Наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.
 Максимальна оцінка – 10 балів.
Оцінюється наявність досвіду роботи учасника конкурсу з надання послуг  у сфері житлово-комунального господарства ( з урахуванням досвіду надання послуг, що входять до переліку складових послуги з управління багатоквартирним будинком, зазначених у п.3 цієї конкурсної документації, тривалості та географії надання послуг учасником конкурсу та досвіду засновників).
Учасник який подав найкращу пропозицію, отримує максимальний бал; кожна наступна пропозиція – на 1 бал нижче від попередньої.
Максимальна сума балів дорівнює 100 балам
Переможцем конкурсу визначається його учасник, який набрав максимальну кількість балів щодо об’єкта конкурсу (групи будинків).
У разі, коли  у конкурсі щодо певного об’єкта конкурсу (групи будинків) узяв участь тільки один учасник і його пропозиція не була відхилена, він оголошується переможцем конкурсу.
У разі відмови переможця конкурсу від підписання договорів про надання послуги або не укладання договорів з його вини в установлений термін, конкурсна комісія може визначити переможцем учасника, який набрав максимальне число балів за оцінюванням з числа інших поданих конкурсних пропозицій, або оголосити повторний конкурс.

Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для оцінювання.
Вимоги до конкурсних пропозицій розповсюджуються, а документи (включаючи їх оригінали та копії) подаються учасниками конкурсу окремо щодо кожного об’єкта конкурсу (групи будинків), на який учасник подав конкурсну пропозицію, для їх оцінювання.
Для участі у конкурсі  учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають:
Фізичні особи-підприємці – прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);
Юридичні особи – повне найменування, код за ЄДРПОУ.
Перелік документів, що подаються учасниками конкурсу в складі конкурсної документації для їх оцінювання:
-                       засвідчені учасником конкурсу копії документів, що засвідчують повноваження керівника чи представника учасника конкурсу;
-                       копію паспорта (стор. 1-2, 3-6 за наявності записів) керівника та на особу (осіб), яку (яких) уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення конкурсу; паспорт на момент розкриття пропозиції повинен бути дійсний;
-                       оригінал листа-згоди на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних; складається та підписується особисто підписантом договору та особою (особами), яку (яких) уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення конкурсу;
-                       засвідчена учасником конкурсу копія статуту (положення чи інший засновницький документ відповідно до закону) юридичної особи – учасника конкурсу;
-                       засвідчена учасником конкурсу копія свідоцтва платника податку на додану вартість ( за наявності ) або сплату єдиного податку, або копія витягу з реєстру платників податків;
-                       оригінал витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що підтверджує здійснення учасником конкурсу економічної діяльності у сфері управління нерухомим майном за винагороду;
-                       оригінал довідки уповноваженого органу державної фіскальної служби, в якому учасник конкурсу перебуває на обліку, про відсутність (наявність) заборгованості з податків та обов’язкових платежів до бюджету, дійсна на час подання пропозицій;
-                       засвідчені учасником конкурсу копії Балансу підприємства (форма Ф-1 «Баланс»), звіту про фінансові результати (форма Ф-2 «Звіт про фінансові результати»), звіт про рух грошових коштів (форма Ф-3 «Звіт про рух грошових коштів») (за наявності), фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва, декларації про доходи, або іншої фінансової звітності в залежності від виду оподаткування за останній звітний період. У разі, якщо учасник – юридична особа відповідно до норм чинного законодавства не зобов’язана складати вказані документи, такий учасник подає копії тих документів, які є документами фінансової звітності для нього та надає в складі цінової пропозиції інформацію про законодавчі підстави для їх ведення, складену в довільній формі. Учасники можуть також надавати інші документи, що підтверджують фінансову спроможність;
-                       засвідчені учасником конкурсу копії документів, що підтверджують наявність статутного/складеного капіталу учасника конкурсу (за наявності);
-                       оригінал довідки з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) простроченої заборгованості (більше 1 місяця) за кредитами, виданої не пізніше, ніж за 30 днів до дати розкриття конкурсних пропозицій;
-                                                  засвідчену учасником конкурсу довідка про фінансову спроможність чи наявність коштів, необхідних для забезпечення розрахунків за надані послуги з управління багатоквартирним будинком (заробітна плата, податки, тощо), по групі будинків, що входять до переліку, на який учасник конкурсу подав відповідні конкурсні пропозиції, у розмірі 100% від місячного нарахування протягом 1 місяця;
-                       засвідчену учасником конкурсу довідка про відсутність заборгованості із заробітної плати;
-                       оригінал довідки учасника конкурсу довільної форми, що містить інформацію про рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою та підтверджують спроможність учасника виконувати роботи, що входять до переліку складових послуги з управління багатоквартирним будинком, зазначеним у п.3 конкурсної документації;
-                       засвідчені учасником конкурсу копії технічних паспортів (свідоцтв) на транспортні засоби учасника, довідки проходження спеціалізованою технікою технічного огляду та копії договорів оренди, лізингу, позички, або інших документів, що підтверджують право власності або користування учасником конкурсу на транспортні засоби;
-                       оригінал довідки учасника довільної форми, яка містить інформацію про кількість працівників відповідної кваліфікації, стажу роботи у сфері житлово-комунального господарства, необхідні знання та досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);
-                       засвідчена учасником конкурсу копія посвідчення відповідальної особи за організацію експлуатації ліфтів, а також документів, що підтверджують її кваліфікацію та проходження нею відповідних навчань;
-                       засвідчені учасником конкурсу копії документів, що підтверджують наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства з доданням завірених учасником конкурсу копій відповідних договорів та інших підтверджуючих документів;
-                       розрахунки ціни на послугу з управління багатоквартирним будинком у розрізі складових послуги по кожному багатоквартирному будинку, що входить до об’єкту конкурсу (групи будинків), окремо;
-                       оригінал довідки учасника довільної форми, яка містить інформацію про наявність та місце розташування адміністративних, виробничих приміщень учасника, матеріально-технічної бази, засоби зв’язку з керівництвом учасника та банківські реквізити учасника конкурсу.


Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.
Надана учасниками інформація має підтверджуватись копіями документів, засвідченими учасником конкурсу з написом «Згідно з оригіналом» та мати відбитки печатки (за наявності) учасника конкурсу та підписом керівника або уповноваженої особи.
Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта конкурсу окремо. Учасник має право подати лише одну конкурсну пропозицію по кожному об’єкту конкурсу (групі будинків).
Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.
Конкурсна пропозиція повинна мати реєстр наданих документів, у якому зазначено найменування поданих документів у складі конкурсної пропозиції з визначенням номерів сторінок, на яких вони знаходяться.
Всі сторінки пропозиції мають містити відбитки печатки учасника та підпис керівника або уповноваженої особи(за наявності печатки).
Конкурсна пропозиція запечатується в одному конверті (пакеті), який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника конкурсу. Вимога щодо наявності печатки учасника не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки. На конверті (пакеті) повинно бути зазначено: «На конкурс із призначення управителя багатоквартирних будинків», № об’єкта конкурсу (групи будинків); вказано повне найменування, місцезнаходження організатора конкурсу, дата та час проведення конкурсу, повне найменування ( прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, його місцезнаходження (місце проживання) ( уразі наявності різниці між юридичною адресою і фактичним місцезнаходженням учасника – вказувати окремо кожну адресу); код за Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для юридичних осіб); реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб; номери контактних телефонів учасника конкурсу; маркування: «Не відкривати до 12 год. 00 хв.   «21» жовтня 2019».
Відповідальність за технічні та інші помилки в документах, поданих на конкурс та підписаних належним чином, несе учасник конкурсу.
Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, або подані не учасниками конкурсу, не розкриваються і повертаються особам, які їх подали.
Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.
Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу учасника конкурсу. Конкурсна пропозиція подається конкурсній комісії через особу, уповноважену здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу – Обезюка Павла Павловича, головного спеціаліста відділу житлово-комунальних послуг управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради – чи надсилається поштою конкурсній комісії.
Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 11701, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №43.
Кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій: до 12 год. 00 хв.   «18» жовтня 2019.

Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.
Місце: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, конференц зала.
Дата: 21жовтня 2019 року
Час:14:00.

Способи і місце отримання конкурсної документації.
Місце отримання: управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, кабінет №49.
Спосіб отримання: особисто.
Конкурсна документація надається за заявою.


У
правління житлово-комунального господарства,
енергозбереження та комунальної власності міської ради
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Загрузка...
 
Новини міст України
Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України Адміністративно-територіальна реформа в Україні: оптимальна модель ЄС і місцеве самоврядування: досвід вишеградських міст та українська перспектива
НОВИНИ МІСТ-УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ
Муніципальне життя
2019-10-21 | Новоград-Волинський
2019-10-21 | Новоград-Волинський
2019-10-21 | Новоград-Волинський
Всі новини розділу   
Економіка
2019-07-25 | Пирятин
2019-10-07 | Новоград-Волинський
2019-08-08 | Новоград-Волинський
2019-08-01 | Новоград-Волинський
Всі новини розділу   
Гуманітарна сфера
2019-10-16 | Новоград-Волинський
2019-10-15 | Новоград-Волинський
2019-10-15 | Новоград-Волинський
Всі новини розділу   
Спорт
2019-10-21 | Новоград-Волинський
2019-10-16 | Новоград-Волинський
2019-10-16 | Новоград-Волинський
Всі новини розділу   
Новини України
2019-11-26 16:39
ЛУЧШЕЕ НА YOUTUBE Олег Соскин
2019-11-26 16:36
Народний капіталізм: економічна модель для України

Пані та панове, раді повідомити, що вийшла друком наукова монографія Олега Соскіна "Народний капіталізм: економічна модель для України". Примірник можна придбати в Інституті трансформації суспільства

2019-11-26 13:27
Олег Соскин: Иисус Христос предсказал, что будет разрушен Иерусалимский храм и Иерусалим римскими императорами, и это все произошло

Полное интервью с проф. Александером Цапом смотрите на Youtube канале:  https://www.youtube.com/watch?v=rwGAotoMFRM&t=1395s

2019-10-20 17:27
Олег Соскин: Паломничество на Афон и незабываемая встреча с архимандритом Алексием, игуменом монастыря Ксенофонт

Удалось побывать с товарищами с паломнической миссией на Святой Горе Афон

2019-10-20 17:26
Warsaw Security Forum: Тримор‘я має об‘єднувати, а не розділяти

Міністр закордонних справ Польщі вважає, що проєкт Тримор'я має доповнювати, а не конкурувати з іншими програмами Євросоюзу

2019-10-20 12:27
Олег Соскин: Великобритания обретает новое дыхание и оставляет социалистический ЕС загнивать

Великобритания приближается к самому значимому геополитическому событию в своей современной истории. Благодаря лидеру консерваторов Борису Джонсону это государство должно покинуть до 31 октября 2019 года огромную государственно-социалистическую, бюрократическую конгломерацию под названием Европейский Союз

2019-10-16 17:27
Чому Польща більш проукраїнська, ніж сама Україна?

«Dziennik Gazeta Prawna» в статті «Фіктивне партнерство» запитує: «Чому Польща більш проукраїнська, ніж сама Україна?»

2019-10-16 17:26
Отець Мирослав Ріпецький — священик греко-католиків майже всієї Польщі

Легендарний парох у маленькому селі Хшаново у північно-східній Польщі був, мабуть, найбільш бадьорим духом служителем Української Греко-католицької церкви у комуністичній Польщі

2019-10-16 16:58
Польська армія матиме нову стрілецьку зброю

Міністр національної оборони Маріуш Блащак підписав документи про придбання для армії стрілецької зброї польського виробництва на суму понад 1,5 млрд євро

2019-10-16 16:27
На кордоні України з Польщею планують новий пункт пропуску

На Львівщині планують відкрити один із чотирьох запланованих нових пунктів перетину кордону "Боберка-Смольник"

Всі новини   
 
Новини міст України
2019-10-21 | Новоград-Волинський
2019-10-21 | Новоград-Волинський
2019-10-21 | Новоград-Волинський
2019-10-21 | Новоград-Волинський
2019-10-21 | Новоград-Волинський
2019-10-21 | Новоград-Волинський
2019-10-21 | Новоград-Волинський
2019-10-21 | Новоград-Волинський
2019-10-18 | Житомир
2019-10-18 | Житомир
2019-10-18 | Житомир
2019-10-18 | Вишгород
2019-10-18 | Новоград-Волинський
2019-10-18 | Новоград-Волинський
Всі новини   
Оголошення
2019-10-21 | Новоград-Волинський
Проект порядку денного пленарного засідання тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання (31.10.2019)
2019-10-16 | Новоград-Волинський
До уваги! Буде проводитися планове хлорування - промивка водопровідної мережі міста
2019-10-16 | Новоград-Волинський
Збройні Сили України запрошують чоловіків віком до 60 років на військову службу за контрактом
Всі оголошення   
Опитування на порталі
Що Ви будете робити, якщо ціни на газ та інші житлово-комунальні послуги підвищаться на 50%?
буду платити за новими тарифами
буду платити за старими тарифами
не буду платити
буду брати участь у будь-яких акціях протесту
не визначився
 
Архів опитувань
 
Новини Києва
2013-08-24 15:19
Під час ходи опозиції міліція відбила в активістів "простреленого" Януковича
2013-08-24 00:59
Посол США відзначив атмосферу духовності та радості під час освячення Патріаршого собору УГКЦ
2013-08-24 00:55
Екологи створять патруль, щоб вберегти опале листя в парках
2013-08-24 00:52
Директор "Київської Русі" заявляє про рейдерське захоплення кінотеатру
2013-08-24 00:50
Правники радять судитися з владою за мирні зібрання
2013-08-24 00:49
На Гончара відтворили мультик "Жив-був пес"
Всі новини   
TyTa